Wisienka na torcie: Meg White i Brian Molko

calak
10.12.2007 22:47
W tym tygodniu nie mogliśmy zdecydować się na wyróżnienie jednego konkretnego jubilata, czy też jubilatki. W związku z tym zamiast wielkiego tortu, codziennie będziemy się z Wami dzielić małymi torcikami. Oczywiście z obowiązkową wisienką na wierzchu!

 

Meg White


 

Urodzona 10 grudnia 1974 r. w Detroit Megan Marta White znana jest wszystkim z formacji The White Stripes, którą współtworzy z Jackiem Whitem - jej byłym mężem. Perkusistka, ale obdarzona również dość przyzwoitym głosem, który jednak wykorzystuje nader rzadko. W duecie to ona jest w cieniu. Rzadko udziela wywiadów, jest osobą niezwykle nieśmiałą. Wychodzi z założenia, że to muzyka powinna mówić za nią. Zatem niech przemówi!

 

Seven Nation Army 

Jolene - cover nagrania Dolly Parton

 

  

Icky Thump

 

  

Brian Molko


 

Frontman i najważniejsza postać grupy Placebo. Urodził się dwa lata wcześniej niż Meg White, w stolicy Belgii - Brukseli. Obywatel świata, prawdziwy kosmopolita, który mówi w wielu językach i mieszkał dotąd na kilku kontynentach. Jako dzieciak czuł się wyalienowany. To zresztą zostało mu do dziś, ale za sprawą kariery muzycznej i aktorskiej udało mu się jednak wyjść do ludzi. No i - zupełnie przy okazji - stać jedną z najważniejszych gwiazd muzyki rockowej przełomu wieków.

 

Meds

 

  

Taste In Men

 

  

Every You Every Me

 

 

 

 

POLECANE RADIA