Wokalista Toola ujawnia szczegóły "Vaginy" [wideo]

kasiaro
07.10.2007 06:38

kadr z "Queen B"

5 listopada ujrzy światło dzienne płyta "V Is For Vagina" projektu Puscifer. Za tą nazwą kryje się nie kto inny, jak wokalista Toola, Maynard James Keenan. Zobaczcie wideoklip do pierwszego singla i oryginalną zapowiedź albumu, jaką dostaliśmy.

 

 

- Bycie tajemniczym jest moją misją. Głównie chodzi tu o nieobecność w mediach. Częściowo wynika to z powodu braku potwierdzonych informacji. Nie udzielam bowiem wielu wywiadów. Głównie z powodu życia osobistego oraz moich tajnych pozamuzycznych zajęć. Przede wszystkim jednak dlatego, że nie jestem dobry w udzielaniu wywiadów. Słowa, które mam w głowie, nigdy nie wyglądają tak samo w druku - wyjaśnia dowódca i siła twórcza projektu Puscifer, Maynard James Keenan.

 

 


Głosy i tajemnice w głowie Maynarda niewątpliwie napędzają jego nowy projekt.Puscifer to multimedialny, multiartystyczny i multiosobowy projekt. W jego skład wchodzi film, muzyka, gra wideo, odzież, produkty do higieny intymnej dla kobiet, kawa, akcesoria dla zwierząt, strona internetowa, blogi, współpraca z różnymi artystami, produkty papiernicze oraz kurczowe trzymanie się idei, że chaos jest dobry, a zmiany nieuniknione.

 

 

Zapytany o pochodzenie pomysłu na nowy projekt, Keenan odpowiada : Mam misję. Zostałem wyznaczony jak strażnik ściśle tajnej Dźwiękowej Broni Masowych Zakłóceń. W niepowołanych rękach, może wywołać niekontrolowane wibracje ciała. Użyta właściwie pozwoli odciągnąć obiekty od ich codziennych zajęć. Ich ciała dadzą się ponieść tańcom, zupełnie jakby J. Lo przeprowadzała casting do teledysku "Thirller". Ale pamiętajcie, to wszystko jest ściśle tajne.

Album "V is For Vagina" w niskiej cenie ukaże się 5 listopada. Singlem promującym album jest kompozycja "Queen B".

 

 

 

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA