TUBA.FM najlepsza w Polsce

sd
06.07.2011 14:17
W lipcowym wydaniu miesięcznika ?Press" ukazał się pierwszy w historii magazynu ranking najlepszych internetowych platform radiowych. Tuba.FM zajęła w nim pierwsze miejsce!

Czterech jurorów z związanych z branżą muzyczną - Magdalena Adamska, Grzegorz Brzozowicz, Mariusz Herma i Robert Leszczyński - oceniało platformy radiowe w tych pięciu kategoriach, przyznając od 1 do 10 punktów.

Tuba.FM zdobyła najwięcej punktów - 128, w tym: 31 za ofertę muzyczną, 30 za funkcjonalność, 27 za interaktywność , 17 za mobilność oraz 23 za to, czy marka pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

O tuba.FM jurorzy napisali: „Oferta kanałów przyzwoita - 29 stacji. Artyści znani i niszowi, starzy i nowi, od Bacha do Flying Lotus. Nie przeszli testu na posiadanie Vanilla Fudge (jeden z najważniejszych klasyków rocka lat 60., na których wzorowali się Breakouci), ale jakiż imponujący katalog polski! Wpiszcie np. Kabaret Starszych Panów. Jest też Pogodno, i „Na moście w Avignon" Ewy Demarczyk, a nawet Eugeniusz Bodo! Muzyka konkretnego wykonawcy dostępna za jednym kliknięciem. Serwis proponuje dziesiątki gotowych kanałów i pozwala zakładać własne, którymi można się dzielić na portalach społecznościowych albo zwykłym e-mailem. Wpisz jednego wykonawcę, a pokaże się 10 podobnych! Załoguj się, a dostaniesz dostęp do ustawień radia. To jak gra komputerowa - można się przemieszczać krok za krokiem tajemniczymi korytarzami muzyki jak w „Wiedźminie". Można godzinami słuchać utworów, których nie słyszało się od dzieciństwa! Dostęp do nich jest łatwy, tylko irytujące są reklamy opóźniające co jakiś czas start danej piosenki. Jest możliwość wyeliminowania danego artysty z playlisty. Zapraszające okienko „Ulepsz tubę". Można oceniać, komentować, sugerować zmiany - głównie poprzez e-maile. Od wiosny pełna oferta na iPhone'a, urządzenia Nokii i wszystkie telefony wyposażone w system Symbian. Siostrzana Tuba TV z teledyskami. Nowoczesny layout.

Zrób swoje radio na tuba.FM

POLECANE RADIA