Aplikacja tuba.FM

kg
01.04.2011 23:50
Tuba.FM dostępna jest na większości dostępnych i najpopularniejszych smartfonów.

Wybierz swój telefon:

To pierwsza w Polsce aplikacja, która dobiera muzykę do gustu każdego użytkownika, podpowiada nazwy wykonawców i gatunków, jest prosta i przyjazna. Oferuje te same mozliwości słuchania co serwis tuba.fm Użytkownik może wybrać dowolnego artystę i słuchać stacji radiowych w klimacie tego artysty. W aplikacji do wyboru są też listy stacji z gatunkami muzycznymi oraz prezentujące wyłącznie utwory danego artysty. Stacje można przeglądać według popularności, alfabetycznie i od najnowszej.

Obecnie wersje na Android i iPhona umożliwia logowanie się do istniejącego konta na tuba.FM i zakładanie nowych profili w oparciu o konto Facebook. Dzięki temu stacje dotychczas zakładane przez stronę, będą dostępne z poziomu telefonu. Również została dodana możliwość edycji opisu, nazwy i avatara stacji, blokowania artystów i poszczególnych utworów w już utworzonych  stacjach.  Na podstawie muzyki zapisanej w pamięci telefonu, wersje te potrafią tworzyć nowe stacje radiowe z ulubionymi wykonawcami. Do wyszukiwarki stacji została dodana możliwość wyszukiwania stacji strumieniowych, gatunków muzycznych jak i stacji użytkowników. Wśród list stacji znalazły się stacje użytkowników.

Oprócz tego w aplikacji tuba.FM można słuchać stacji radiowych na każdą okazję, w tym dostępnych w eterze: Radia Złote Przeboje i Radia Roxy.

tuba.FM na telefony iPhone z systemem iOS

Tuba Fm na iPhone

Aplikacja działa na iPhonach z sytemem iOS 3.1 lub nowszym. Darmową aplikację można pobrać z AppStore.  Wystarczy wpisać 'tuba fm' w pasek wyszukiwania lub przejść na stronę AppStore:
http://itunes.apple.com/pl/app/tuba-fm/id335756038?mt=8

tuba.FM na telefony z systemem AndroidTuba FM na Androida

Aplikacja działa na telefonach z sytemem Android 1.6 lub nowszym. Darmową aplikację można pobrać z Android Marketu.  Wystarczy wpisać 'tuba fm' w pasek wyszukiwania lub przejść na stronę Android Marketu:

https://market.android.com/details?id=fm.tuba.android

tuba.FM na smartfony Nokia z systemem Symbian

Aplikacja działa na smartfonach z systemem Symbian^3 i Symbian S60 5th Edition i jest do pobrania za darmo. Wystarczy wpisać 'tuba fm' w pasek wyszukiwania lub przejść na stronę sklepu Ovi.

tuba.FM na telefony Samsung z systemem BadaOS na telefony z serii "Wave Family" oraz "Hero Wave"Wystarczy wpisać 'tuba fm' w pasek wyszukiwania lub przejść na stronę  Samsung Apps
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?categoryId=0000009839&productId=G00001300343

Więcej o:

POLECANE RADIA