Muzyczny widget Tuba.FM - najprostszy sposób na muzykę na Twojej stronie

Marcin Michałowski
28.03.2014 11:15
Tuba

Tuba (Fot. Tuba)

Chcesz mieć radio na własnej stronie www? Masz zespół muzyczny lub prowadzisz stronę dla fanów? Pobierz widget Tuby, dzięki któremu szybko i prosto umieścisz ulubioną muzykę na stronie www, blogu lub forum.

Tuba.FM to serwis muzyczny, który umożliwia słuchanie tysięcy gotowych stacji radiowych z muzyką na każdą okazję, a także pozwala stworzyć własną stację radiową z muzyką ulubionych wykonawców. Od niedawna serwis udostępnia specjalny widget, który pozwala słuchać wybranego przez Ciebie radia na dowolnej stronie internetowej - po jednym kliknięciu myszki!

Dzięki temu możecie łatwo podzielić się ulubionymi stacjami ze wszystkimi odwiedzającymi stronę. Utworzenie widgetu oraz dopasowanie jego wyglądu do strony jest bardzo proste i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Warto wspomnieć, że korzystanie z widgetu jest całkowicie darmowe, a za utrzymanie radia i zapewnienie jego stałej dostępności odpowiada serwis Tuba.FM.

Oto przykładowy widget Radia Hot/Top:

Po kliknięciu na widget otwiera się player Tuba.FM, w którym gra radio. Po lewej stronie widoczne są dobierane losowo okładki płyt artystów, których repertuar grany jest w Radiu Rock. Link na dole prowadzi do strony radia lub artysty w Tuba.FM, a kliknięcie na logo Tuby umożliwia przejście do strony pobierania widgetu.

Jak przygotować i pobrać własny widget?

To proste - wystarczy kilka kroków, aby wybrane przez Ciebie radio znalazło się na stronie.

  1. 1 - Wejdź na stronę http://fm.tuba.pl/pomoc/widget
  2. 2 - Wyszukaj w Tubie stację radiową, którą chcesz osadzić na stronie (np. Radio Rock)
  3. 3 - Dostosuj wygląd widgetu, ustawiając jego rozmiar oraz kolory
  4. 4. - Gotowe! Skopiuj kod HTML i wstaw go w wybranym miejscu swojej strony

Prawda, że to proste? Nie czekaj zatem dłużej, tylko podziel się swoją ulubioną muzyką na własnej stronie internetowej lub blogu!

Chcesz mieć własne radio internetowe?

Jeśli chcesz umieścić na stronie widget w którym zagrają Twoi ulubieni artyści, możesz łatwo założyć w Tuba.FM własne radio internetowe. Po stworzeniu stacji będziesz mógł ją edytować, a stacja będzie dostępna na stronie www.tuba.fm oraz we wszystkich aplikacjach mobilnych i telewizyjnych Tuby. Odwiedź naszą stronę pomocy i dowiedz się, jak zapisać własne radio.

Więcej o:

POLECANE RADIA