Tuba.FM HD już dostępna na tabletach Samsunga

Roch Kudła
12.02.2013 18:02
Tuba.FM

Tuba.FM (mat. promo)

Tuba.FM HD to darmowa aplikacja muzyczna na tablety z systemem Android 3.0+, umożliwiająca słuchanie na tych urządzeniach muzyki w ulubionym klimacie. Aplikacja jest dostępna od początku lutego 2013 r. na wyłączność dla użytkowników Samsung Apps.

Nowa aplikacja Tuby to jedna z wiodących polskich aplikacji multimedialnych, która jest komunikowana w ogólnopolskiej kampanii najnowszych tabletów marki Samsung. Z aplikacji można korzystać na tabletach z systemem Android w wersji 3.0 i wyższych. Aby pobrać aplikację, należy wyszukać „Tuba.FM HD” w sklepie z aplikacjami Samsung Apps dostępnym na każdym tablecie Samsunga.

Tuba.FM to pierwsza polska aplikacja, która dopasowuje muzykę do gustu użytkowników. Można w niej znaleźć utwory ze wszystkich dekad muzycznych, najnowszą muzykę popularną oraz alternatywną z Polski i ze świata, a także specjalny wybór stacji radiowych, np. z muzyką dla dzieci, muzyką do uprawiania sportu czy muzyką relaksacyjną.

Zobacz recenzję wideo aplikacji, przygotowaną przez redakcję Gazeta.pl Technologie:

Dzięki Tuba.FM HD można słuchać popularnych stacji radiowych, m.in. Radia Złote Przeboje, Radia Roxy czy Radia TOK FM. Aplikacja udostępnia też gotowe stacje: ponad dwieście stacji gatunkowych, np. Rock, Pop, Dance, Polskie Przeboje, itp., pięćset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników Tuby.

Po zalogowaniu się do Tuba.FM HD na tablecie, każdy może też zakładać i edytować własne, autorskie stacje radiowe z muzyką ulubionych wykonawców. W ramach edycji radia dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów. W aplikacji można też przeglądać najświeższe newsy muzyczne z serwisu tuba.PL.

W ramach ugruntowanej wcześniejszymi projektami współpracy produktowo - promocyjnej pomiędzy Grupą Radiową Agory a firmą Samsung, aplikacja Tuba.FM HD została udostępniona w sklepie z aplikacjami Samsung Apps na czasową wyłączność. Aplikacja została wyprodukowana na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez firmę Norbsoft.

Link do aplikacji Tuba.FM HD na tablety Android >

Przejdź do www.tuba.FM >

POLECANE RADIA