Aplikacja tuba.FM dostępna na smartfonach Blackberry

Roch Kudła
23.05.2012 10:29
Aplikacja tuba.FM na smartfony BlackBerry

Aplikacja tuba.FM na smartfony BlackBerry (Aplikacja tuba.FM na smartfony BlackBerry)

Od dzisiaj z nowej aplikacji tuba.FM, pozwalającej na odkrywanie muzyki w ulubionym klimacie, mogą korzystać użytkownicy telefonów BlackBerry.

Aplikacja tuba.FM inteligentnie dobiera muzykę do gustu każdego użytkownika, podpowiadając nazwy wykonawców i gatunków muzycznych. W ten sposób daje nieograniczone możliwości słuchania każdego rodzaju muzyki, dopasowanej do aktualnego nastroju. Jest przy tym prosta, przyjazna w obsłudze i całkowicie darmowa.

Tuba.FM na smartfony BlackBerry oferuje dostęp do kilkudziesięciu najlepszych stacji gatunkowych typu Rock, Pop, Dance, Hip-Hop, Polskie Przeboje, Best of ’70, ’80 i '90, kilkuset kanałów grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez internautów. Poprzez aplikację można też słuchać stacji dobrze znanych z eteru - Radia Złote Przeboje, TOK FM i Roxy.

aplikacja tuba.fm na smartfony blackberry

Po stworzeniu konta i zalogowaniu się do tuba.FM, z poziomu smartfonu można również zakładać i edytować własne, autorskie stacje muzyczne z muzyką ulubionych wykonawców. W ramach edycji stacji dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów. Użytkownicy mogą dodawać kanały do ulubionych lub polecać znajomym - na Facebooku, przez email lub platformę komunikacyjną BlackBerry Messenger.

aplikacja tuba.fm na smartfony blackberry

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna wyłącznie w polskiej wersji językowej. To pierwsza tego typu aplikacja w gronie BBM Connected Apps, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników BlackBerry App World. Aplikacja została wyprodukowana na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez firmę Proget, przy współpracy z polskim oddziałem firmy Research In Motion – producenta rozwiązań BlackBerry.

Aplikację tuba.FM na smartfony BlackBerry można pobrać bezpłatnie ze sklepu BlackBerry App World.

Tuba.FM dostępna jest na www.tuba.FM oraz na wszystkich najpopularniejszych platformach mobilnych, w tym m.in. na smartfonach z systemem Android, Symbian i Bada, a także na smartfonach iPhone oraz tabletach iPad.

Więcej o:

POLECANE RADIA