Aplikacja tuba.TV dostępna w Samsung Smart TV

Roch Kudła
17.05.2012 11:50
Aplikacja Tuba.TV w Samsung Smart TV

Aplikacja Tuba.TV w Samsung Smart TV (Aplikacja Tuba.TV w Samsung Smart TV, fot. mat. prasowe)

Tuba.TV - pierwsza w Polsce muzyczna aplikacja telewizyjna, która dobiera teledyski do gustu widza, od dziś jest już dostępna w telewizorach Samsung Smart TV oraz w odtwarzaczach Blu-ray z platformą Smart Hub.
Tuba.TV - pierwsza w Polsce muzyczna aplikacja telewizyjna, która dobiera teledyski do gustu widza, od dziś jest już dostępna w telewizorach Samsung Smart TV oraz w odtwarzaczach Blu-ray z platformą Smart Hub.

Za pośrednictwem telewizora Samsung Smart TV z dostępem do internetu można oglądać muzyczne kanały z teledyskami swoich ulubionych wykonawców - dzięki nowej aplikacji tuba.TV. To pierwsza tego typu aplikacja w Polsce. Jest ona dostępna w telewizorach i odtwarzaczach Blu-Ray firmy Samsung.

Dzięki aplikacji tuba.TV każdy może stworzyć własną telewizję muzyczną, z takimi teledyskami, jakie lubi, również w High Definition. Już teraz baza aplikacji to tysiące klipów, których będzie przybywać. W aplikacji tuba.TV znajdziemy też dziesiątki kanałów z najpopularniejszymi stylami muzycznymi, wśród których są m.in. Rock, Pop, Dance, Hip-Hop i Rap, Polskie Przeboje, czy też największe przeboje z różnych dekad muzycznych.

aplikacja telewizja muzyczna tuba.tv w samsung smart tv

Aplikacji działa jak serwis tuba.FM z muzycznymi kanałami radiowymi, który jest dostępny w interfejsie Smart TV i Internet@TV od września 2010 roku. Tuba.TV umożliwia odtwarzanie playlist z teledyskami dostosowanych do preferencji muzycznych użytkownika - wystarczy wybrać jeden z gotowych programów ułożonych według popularności (np. Polski Rock czy Pop 90's) albo wpisać w wyszukiwarce nazwę artysty czy gatunku muzycznego. Do wpisanego kryterium tuba.TV dopasuje repertuar i włączy odpowiedni kanał z teledyskami.

aplikacja telewizja muzyczna tuba.tv w samsung smart tv

Podobnie jak tuba.FM, aplikacja tuba.TV dostępna jest dla wszystkich urządzeń Samsung z platformami internetowymi z 2010, 2011 i 2012 roku, czyli serii C, D i E.

Aplikacja tuba.TV powstała dzięki wspólnym wysiłkom Grupy Radiowej Agory i Samsung Polska. Jak mówi Michał Wojciechowski z Samsung Electronics Polska:

Jest to już czwarta aplikacja będąca owocem współpracy z Agorą, która jest naszym partnerem od samego początku, kiedy pojawiły się pierwsze telewizory Samsung z dostępem do internetu i z dedykowanymi aplikacjami w 2009 roku. Ta współpraca pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera i dostarczać naszym użytkownikom treści najwyższej jakości, cały czas ściśle współpracujemy przy tworzeniu kolejnych polskich aplikacji dla interfejsów Smart TV i Internet@TV.

Minimalna przepustowość łącza internetowego potrzebna do płynnego odtwarzania sygnału telewizyjnego to 1 Mb/s. Aby odbierać sygnał w jakości HD, zalecane jest łącze o przepustowości min. 4 Mb/s.

Zobacz: www.tuba.TV, aplikacje Samsung Smart TV

Więcej informacji o aplikacji można uzyskać kontaktując się z zespołem Tuba.TV.

Więcej o:

POLECANE RADIA