Tuba.FM już dostępna na platformie CYFRA+

Roch Kudła
06.02.2012 11:56
Tuba.FM - aplikacja na platformie CYFRA

Tuba.FM - aplikacja na platformie CYFRA (Tuba.FM - aplikacja na platformie CYFRA , fot. redakcja)

Abonenci platformy CYFRA+ mogą już słuchać swojej ulubionej muzyki przez aplikację tuba.FM. To pierwsza taka aplikacja dostępna na dekoderach telewizyjnych w Polsce.

Przygotowana przez Grupę Radiową Agory oraz CYFRĘ+ aplikacja tuba.FM dostępna jest od lutego 2012 - całkowicie bezpłatnie - we wszystkich dekoderach telewizyjnych PACE PVR cyfrowej platformy satelitarnej CYFRA+.

Aplikacja tuba.FM rozpoznaje gust użytkownika i tworzy dla niego wyjątkowe, „osobiste" radio internetowe. Kluczem doboru piosenek odtwarzanych w kanale jest podawana nazwa ulubionego wykonawcy. W ten sposób aplikacja pozwala nie tylko na słuchanie muzyki w ulubionym klimacie, to także pomysł na muzyczną oprawę domowych spotkań i imprez.

Aby korzystać z aplikacji tuba.FM w dekoderach CYFRY+, należy zaktualizować oprogramowanie dekodera i podłączyć go do internetu. Wejście do menu serwisów odbywa się poprzez wciśnięcie na pilocie przycisku "serw" (szczegóły).

Poniżej krótki filmik ilustrujący działania aplikacji tuba.FM na platformie CYFRA+:

We wrześniu 2010 r. aplikacja tuba.FM pojawiła się w telewizorach marki Samsung. Od chwili wprowadzenia cieszy się duża popularnością wśród użytkowników i pozostaje jedną z najczęściej pobieranych aplikacji dla telewizorów Samsung Smart TV

Od 2011 dostępne są też aplikacje tuba.FM na kolejne platformy i urządzenia mobilne. Do tej pory tuba.FM została zainstalowana na ponad 150 000 smartfonów!

Więcej informacji: canalpluscyfrowy.pl

Przejdź teraz do tuba.FM >

POLECANE RADIA