Przeboje 100-lecia - unikalny kanał na Tubie

PaolaM
27.10.2011 14:04
C

C (Continental - Przeboje 100 lecia)

Takiego zestawienia przebojów jeszcze nie było. Czy można stworzyć radio, które pogodzi gusta muzyczne wszystkich członków wielopokoleniowej rodziny? Zadanie wydaje się karkołomne ale wykonalne!

Taki kanał już powstał - to Przeboje 100-lecia Continental. To prawdziwy wehikuł czasu, który przeprowadzi Was przez dekady polskiej muzyki. Od miłosnych wyznań Eugeniusza Bodo i Hanki Ordonówny, przez przeboje, których słuchała z gramofonów młodzież w latach 40. i 50.: „Tango Andrusowskie”, „Pamiętasz była jesień”, czy „Czerwony autobus”, następnie szalone lata 60. i 70. z ich nieśmiertelnymi hitami Jerzego Połomskiego, Czerwonych Gitar i Karin Stanek a dla miłośników bardziej wyrafinowanych tekstów piosenki Kabaretu Starszych Panów i Ewy Demarczyk.

Solidną reprezentację mają na kanale Przeboje 100-lecia lata 80., ale nic w tym dziwnego, wszak to lata rocka, buntu i nowych brzmień: Maanam, Republika, Perfekt, Wanda i Banda, ale to też czasy świetności Dżemu, Andrzeja Zauchy czy Edyty Geppert.


Następnie wehikuł przypomni nam nie tak już odległe hity z lat 90. - Edyty Górniak, Piaska, Wilków czy O.N.A. by skończyć podróż najnowszymi przebojami Kayah i Brodki.


Przeboje 100-lecia Continental to kanał międzypokoleniowy, który pozwoli małolatom poznać historię polskiej muzyki a dziadkom przypomnieć sobie przeboje swojej młodości,  ale też przekonać się, czego słuchają teraz ich wnuki. Tego kanału może zgodnie słuchać i dziesięcio i osiemdziesięciolatek i każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Słuchaj radia PRZEBOJE STULECIA na tuba.FM

POLECANE RADIA