Tuba.fm jeszcze bardziej atrakcyjna!

sd
30.08.2011 15:05
Tuba.FM - logo

Tuba.FM - logo (Tuba.FM - logo)

Odświeżony wygląd, łatwiejszy system wyszukiwania ulubionej muzyki i połączenie z kontem na Facebooku - to nowości, które od sierpnia br. oferuje serwis tuba.FM!

Internauci, którzy szukają na tuba.FM utworów w ulubionym klimacie, mogą skorzystać z rozbudowanej wyszukiwarki. Pozwala ona na wyszukiwanie kanałów nie tylko w oparciu o nazwę wykonawcy, ale też według gatunku muzyki, nazwy stacji użytkownika serwisu i nazwy kanału prezentującego utwory tylko jednego artysty.

Do logowania się i rejestracji w serwisie można od sierpnia br. wykorzystać swoje konto na Facebooku. Po wpisaniu danych z Facebooka, internauci otrzymują dostęp do dodatkowych funkcjonalności na tuba.FM, przygotowanych dla zalogowanych użytkowników - mogą zapisywać swoje stacje radiowe, modyfikować je i udostępniać znajomym. Widzą też inne profile założone na tuba.FM oraz kanały tworzone przez innych użytkowników, mogą je komentować i zostać ich fanami.  

Internetowa platforma Grupy Radiowej Agory zyskała też nowy, odświeżony wygląd w postaci nowoczesnej oprawy graficznej.

Tuba.FM to pierwszy serwis w Polsce, który umożliwia tworzenie w internecie unikalnych stacji radiowych i dzielenie się nimi ze znajomymi. Dzięki niej mogą powstać niezliczone strumienie z muzyką. Za innowacje w mediach tuba.FM otrzymała główną nagrodą w konkursie Media Trendy 2010

Tuba.FM ruszyła w październiku 2007 r. Obecnie serwis oferuje kilkadziesiąt tysięcy stacji stworzonych przez internautów oraz daje możliwość zakładania kolejnych własnych kanałów.
Od kwietnia 2011 aplikacja tuba.FM dostępna jest też użytkownikom telefonów komórkowych z systemem Android, a od maja - użytkownikom iPhone'ów i smartfonów z systemem Symbian.

Słuchaj SWOICH ULUBIONYCH WYKONAWCÓW na tuba.FM!

POLECANE RADIA