Maja Sablewska jako Nikodem Dyzma

ED
15.05.2011 16:06

Fot. Filip Klimaszewski / Agencja Gazeta

Znany krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek zapoczątkował gorącą dyskusję na temat jurorki X Factor, Mai Sablewskiej.

Tomasz Raczek na swoim facebookowym profilu wyraził swoje oburzenie faktem istnienia wielu fanklubów menedżerki sław Mai Sablewskiej, która od pewnego czasu bardzo często wypowiada się na wizji oraz na łamach kobiecych pism. Zdaniem Raczka, Sablewska stała się Nikodemem Dyzmą polskiego showbiznesu.

- Mój główny zarzut wobec Mai-Nikodema Dyzmy: brak wizji! Brak tego, co mieli wielcy menedżerowie gwiazd - klasy, wizji ich kariery, odwagi burzenia schematów, wściekłej obezwładniającej inteligencji i - zarazem - cudownej intuicji. Tu nie chodzi o studia, ani o umiejętność dobierania butów do pończoch i odżywki do włosów. Tu chodzi o coś większego - o wizję, która sprawia, że wielcy menedżerowie gwiazd sami bywali artystami - napisał Tomasz Raczek.

Co na to sama Sablewska? Póki co jeszcze nie wiadomo, ale zapewne nie obejdzie się bez komentarza menedżerki, która dba o wizerunek takich osób jak liderki zespołu Blog 27 Toli Szlagowskiej czy Jacka Czerwińskiego, uczestnika pierwszej edycji programu X Factor.

 

Słuchaj radia X FACTOR FINALISTS na tuba.FM

POLECANE RADIA