Kto odpadnie pierwszy? Dowiemy się w niedzielę

tm
22.04.2011 12:48

X Factor

Najbliższy odcinek "X Factor" będzie pierwszym odbywającym się "na żywo". Również po raz pierwszy to telewidzowie zdecydują, który z uczestników pożegna się z programem. Kto ma najmniejsze szanse na wygraną?

Wśród faworytów programu na tym etapie wymieniani są Ada Szulc i Michał Szpak, którymi zaopiekował się Kuba Wojewódzki oraz William Malcolm, którego droga do finału wiodła przez dom Czesława Mozila.

Eksperci z firmy bukmacherskiej STS obstawiają, że najmniejsze szanse na powodzenie w programie mają uczestnicy przygotowujący się do niego pod okiem Mai Sablewskiej. Są to przede wszystkim zespoły Sweet Rebels oraz Avocado. Niewielkie szanse bukmacherzy dają też sympatycznej Małgorzacie Szczepańskiej z grupy Czesława.

Na ile te przewidywania się potwierdzą? Sprawdźcie sami oglądając najbliższy odcinek "X Factor".

Tymczasem przypominamy pierwszy występ Ady Szulc w programie:

Komentarze (8)
Zaloguj się
 • Gość: Lover of Life Singer of Songs

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo słabe wykonanie jednego z najgenialniejszych utworów w historii muzyki. The Show Must Go On jest utworem, którego się ruszać nie powinno. Tymbardziej jeśli ktoś nie potrafi zapamiętać tekstu. To brak szacunku dla autora tekstu i wykonawcy.
  Dlatego uważam, że tak infantylne dziewczynki jak Ada nie powinny śpiewać takich utworów. Bo ten utwór śpiewał dojrzały, umierający facet, który wspiął się na wyżyny wokalne nieosiągalne dla większości śmiertelników.

 • mr.knowhow

  Oceniono 3 razy 1

  Macie powody do wywodów.

 • teodor_bombka

  0

  Pamiętacie Idola, w trzeciej edycji był Paweł (bodajże Kowalczyk). I na początku się nim zachwycano, taki oryginalny, nietuzinkowy itp. A potem gdzieś na 3 odcinki przed finałem - "sorry, wypstrykałeś się i już nie zaskakujesz", i odpadł. Mam wrażenie, że tym razem będzie podobnie. Ada też mnie nie przekonuje, ta druga która się nie dostała do finału bardziej mi się podobała. Na razie kibicuję Dziewczynom, nie tylko dlatego że fajnie śpiewają, ale też są bardzo sympatyczne :)

 • gguciaa

  0

  Według mnie Avocado odpadnie.

 • nataliin

  0

  zgadzam się z Arturem ,że wybrali przeciętnych ,ale Michał Szpak nie jest przecietny ;) ma głos i ma pomysł na siebie ;)
  wg .mnie ,albo On wygra ten program ,albo Ada .

 • artur.b.logan

  0

  Najdziwniejsze jest to, że było wielu bardziej utalentowanych wokalistów, a oni tak naprawdę wybrali przeciętnych

 • artur.b.logan

  Oceniono 3 razy -1

  Zgadzam się z koskim. Wizerunek jest wręcz haniebny. Nie akceptuje transwestytów i transseksualistów. Dla mnie to osoby, które mają problemy psychiczne i potrzebują pomocy specjalistycznej.

 • koski

  Oceniono 1 raz -1

  Szpak, owszem, ma głos. Ale z tym pomysłem na siebie to trochę przesadził

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA