Justin Bieber mógłby zagrać sierotę

KS
21.03.2011 13:30
Justin Bieber

Justin Bieber (megafon.pl)

Justin Bieber chce zagrać Olivera Twista.

Od jakiegoś czasu Hollywood planuje realizację nowej wersji musicalu "Oliver!" z 1968 roku, opartego na słynnej powieści Karola Dickensa "Oliver Twist". Przypomnijmy, że głównym bohaterem dzieła jest tytułowy Oliver, osierocony chłopiec, który po kilku latach spędzonych w przytułkach trafia do środowiska przestępczego. Justin Bieber przekonuje, że doskonale rozumie losy Olivera, ponieważ sam dorastał w nieprzyjaznych warunkach, wychowywany jedynie przez matkę - byłą narkomankę.

- Moje dzieciństwo przypominało młode lata Olivera - tłumaczy Bieber. - Mieszkaliśmy z mamą w piwnicy jakiegoś domu. Było brudno. Wszędzie rozstawialiśmy łapki na myszy, bo nie brakowało ich w naszym mieszkaniu. Nie miałem prawdziwego łóżka, spałem na rozkładanej kanapie. W lodówce zawsze było pusto, nie licząc mielonki na kanapki do szkoły i makaronu z serem. Wierzę, że rola Olivera Twista jest odpowiednia dla mnie. Rozumiem jego problemy.


Bieber prawdopodobnie nie spełni swojego marzenia, ponieważ postać Olivera Twista jest o około 7 lat młodsza od niego.

Wokalista zaistniał na dużym ekranie w filmie "Justin Bieber: Never Say Never". Na muzyczny dorobek nastolatka składa się EP-ka "My World" (listopad 2009), longplay "My World 2.0", (marzec 2010) i akustyczny zestaw "My Worlds Acoustic" (listopad 2010). 25 lutego ukazał się krążek "Never Say Never - The Remixes".


megafon.pl

 

Słuchaj radia Justin Bieber w tuba.fm

POLECANE RADIA