Miley Cyrus wychodzi za mąż!

redakcja
19.01.2016 11:49
Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus i Liam Hemsworth (nikkispopdish.com)

Gwiazdka została zauważona z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Klejnot przypomina ten, który kiedyś dostała od Liama Hemswortha.

Od pewnego czasu po sieci krążą plotki o tym, że wokalistka próbuje wrócić do aktora. Niedawno widziano ją na nowojorskim lotnisku, z pierścionkiem z brylantem na serdecznym palcu. Osoby z otoczenia Cyrus twierdzą, że sama zamierzała  oświadczyć się byłemu narzeczonemu.

Miley Cyruswww.facebook.com/MileyCyru

Miley lubi robić wszystko po swojemu i chciała prosić Liama, by się z nią ożenił. Tak więc jeśli on się nie oświadczy, ona to zrobi. Próbują do siebie wrócić i pobrać się. - opowiada informator.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spotykali się przez 3 lata, począwszy od 2009 roku. W czerwcu 2012 roku zaręczyli się, ale ich związek rozpadł się we wrześniu 2013.

Ostatni krążek Amerykanki, zatytułowany "Miley Cyrus and Her Dead Petz", ukazał się w sierpniu 2015 roku. Album był efektem kooperacji z The Flaming Lips. 23-latka ostatnio wystąpiła w telewizyjnej produkcji "A Very Murray Christmas".

Z kolei Liam Hemsworth, zakończył właśnie zdjęcia, do filmu "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" ("Independence Day: Resurgence"), którego premierę wyznaczono na 24 czerwca 2016 roku.

POLECANE RADIA