Guns N' Roses wracają w 2016 roku

Marcin Kulesza
30.12.2015 11:19
Guns N` Roses

Guns N` Roses (last.fm)

Już w przyszłym roku mamy zobaczyć kapelę w oryginalnym składzie.

O zjednoczeniu się muzyków, którzy pierwotnie tworzyli Guns N' Roses słychać było od dawna. Co roku pojawiały się spekulacje, na temat wyczekiwanej przez fanów trasy koncertowej w oryginalnym składzie.

Jak się okazuje, wielbiciele legend rocka będą w tym roku rozpieszczeni. Już wkrótce powinien pojawić się ważny anons na oficjalnej stronie internetowej kapeli. Ma traktować on właśnie o zjednoczeniu się muzyków formacji, którzy negocjują obecnie warunki występu na festiwalu Coachella.

Amerykanie mają też ruszyć w trasę koncertową, która obejmie 25 miast. Póki co nie wiemy jakie to będą miasta i czy w ogóle zespół zawita do Europy. Wszystko okaże się na dniach, gdy oficjalne oświadczenie rozwieje wszystkie wątpliwości.

Nie jest jednak pewne w jakim składzie wystąpią Guns N' Roses. Axla Rose'a, Slasha i Duffa McKagana, którzy zaangażowali się w reaktywację, zobaczymy na pewno. Niewiadomą jest jednak obsadzenie perkusji, gdyż pierwszym perkusistą zespołu był Steven Adler, ale plotki mówią że może się w jego miejsce pojawić Matt Sorum.

Slash zagrał ostatni koncert z Guns N' Roses 17 lipca 1993 roku. W październiku 1996 roku ogłosił, że nie jest już członkiem zespołu.

POLECANE RADIA