Sinéad O'Connor szuka seks-zabawek

PaolaM
13.01.2012 14:55
Sinead O'Connor fot.materiały prasowe

Sinead O'Connor fot.materiały prasowe (Sinead O'Connor fot.materiały prasowe)

Sinéad O'Connor znów zwróciła się z apelem do fanów. Tym razem nie poszukuje psychiatry, a... seks-zabawek.
Wokalistka po raz kolejny rozstała się z mężem, którego poślubiła w grudniu. Ma jednak nadzieję, że - z pomocą fanów - jakoś poradzi sobie z samotnością. - Dziękuję za serdeczne maile i modlitwy oraz niezliczone rady - napisała. - Dzięki wam, jakoś sobie z tym poradziłam i, jak mi powiedziano, za kilka dni będę w lepszej formie. Mam dziesięć palców i liczne zabawki... (prawdę mówiąc, nie mam zabawek, a bardzo ich potrzebuję, więc jak możecie, przyślijcie mi jakieś). Dyskografię Sinéad O'Connor zamyka album "Theology" z czerwca 2007 roku. Nowy longplay Irlandki, "How About I Be Me (And You Be You)"", ukaże się 20 lutego.

Wokalistka po raz kolejny rozstała się z mężem, którego poślubiła w grudniu. Ma jednak nadzieję, że - z pomocą fanów - jakoś poradzi sobie z samotnością.

- Dziękuję za serdeczne maile i modlitwy oraz niezliczone rady - napisała. - Dzięki wam, jakoś sobie z tym poradziłam i, jak mi powiedziano, za kilka dni będę w lepszej formie. Mam dziesięć palców i liczne zabawki... (prawdę mówiąc, nie mam zabawek, a bardzo ich potrzebuję, więc jak możecie, przyślijcie mi jakieś).

Dyskografię Sinéad O'Connor zamyka album "Theology" z czerwca 2007 roku. Nowy longplay Irlandki, "How About I Be Me (And You Be You)"", ukaże się 20 lutego.

Słuchaj radia SINEAD O'CONNOR na tuba.FM

Zobacz także:

Sinead O'Connor rozwodzi się po 18 dniach

Nowy album Sinead O'Connor już w przyszłym roku

Samobójcze myśli Sinead O'Connor

POLECANE RADIA