Zobacz zapowiedź "W pięciu smakach" Brodki

30.09.2010 15:27
kadr z klipu

kadr z klipu (kadr z klipu)

Zanim pojawi się cały teledysk do "W pięciu smakach", pierwszego singla z GRANDY Brodki, zapraszamy do obejrzenia jego zapowiedzi.

 

 

 

Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiedzialny jest duet Katarzyna Kijek i Przemysław Adamski, którzy mają na swoim koncie prace dla m.in. Tomasza Stańki, Dick4Dick, Pink Freud i Oi Va Voi. Adekwatnie do tekstu utworu, w teledysku zobaczymy wyprawę na Jarmark Europa na słynną zupę pho. Premiera już wkrótce!

 

ZOBACZ TAKŻE: Monika Brodka: jeśli ludzie mają mnie polubić, to właśnie taką [wywiad]

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • iamwatchingyou

  Oceniono 13 razy 9

  Nie dosyć, że płyta Brodki wyraźnie wybija sie ponad skromny polski poziom, to jeszcze zwiastun klipu wróży niebanalny obrazek.
  Mam nadzieję, że Monika jest dostatecznie rozsądna, aby nie zaprzątać sobie głowy głupimi komentarzami w internecie, bo juz widzę jak przyzwyczajona do seksapilu tłuszcza zrzędzi. Dla większości polskich wokalistek zabrudzenie sobie twarzy jest bardziej upokarzające niż pokazanie piersi i dlatego to Monika nagrała najlepszą polską plytę i wyglada na to, że ma najlepszy polski teledysk.

 • teodor_bombka

  Oceniono 2 razy -2

  co to jest - film, że robią zwiastuny? Beznadziejna moda i sztuczne pompowanie zainteresowania.

 • dabelju

  Oceniono 18 razy -6

  a mi nowa brodka za bardzo śmierdzi nowym heyem. widać ewidentny wpływ borsa na produkcję. w niektórych kawałkach brodka brzmi IDENTYCZNIE jak nosowska. nie mówię, że płyta jest zła, ale jednak podobieństwo trochę psuje odbiór.

 • pan.yabu

  Oceniono 24 razy -18

  to ma być zwiastun? jakiś shit a nie zwiastun

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA