Niall Horan prezentuje nowy teledysk!

Maksymilian Kluziewicz
24.09.2017 15:56
Okładka singla 'Too Much To Ask'

Okładka singla 'Too Much To Ask' (www.twitter.com/NiallOfficial)

Muzyk znany z zespołu One Direction podzielił się ze swoimi fanami klipem do kolejnego singla "Too Much To Ask"

Premiera szumnie zapowiadanego debiutanckiego albumu Nialla Horana coraz bliżej, dlatego artysta zachęca słuchaczy do jego kupna, publikując promocyjne single, które znajdą się na wydawnictwie. Do sieci trafił właśnie wideoklip do trzeciego znanego nam utworu z krążka - "Too Much To Ask". Jak sam twórca mówił w wywiadzie, była to jedna z pierwszych piosenek, jaką skomponował na swój solowy longplay. Poza nim samym, kompozycją zajął się Jamie Scott, natomiast produkcją Greg Kurstin, który może się pochwalić współpracą m.in. z brytyjską supergwiazdą Adele. Za reżyserię klipu odpowiada Malia James. Piosenka jest spokojna i delikatna, zatem taki nakręcono do niej teledysk. W wideo widzimy Nialla siedzącego w samotności na łóżku, jadącego metrem czy z kolegami w pubie.

Piosenka spotkała się z ogromnym uznaniem ze strony fanów wokalisty, jak i jego kolegi z zespołu - Louisa Tomlinsona. Autor przeboju "Back To Me" napisał na swoim Twitterze, że jest wielbicielem nowej kompozycji Irlandczyka.

Ohhhhhhh cholera! Niall, ty brzmisz świetnie w nowym singlu, chłopaku! Kocham tę produkcję!! - napisał na Twitterze.

Na odpowiedź ze strony Horana nie musieliśmy długo czekać. Grzecznie podziękował swojemu koledze za słowa wsparcia.

Dziękuję ci Tommo, kocham cię! - odpisał.

Album noszący tytuł "Flicker" ukaże się na rynku już 20 października. Niall będzie trzecim artystą, który tworzył One Direction, i który wydał solowy longplay. Przed nim zrobili to: Zayn Malik i Harry Styles. Wraz z zespołem One Direction sprzedał ponad 70 milionów płyt na całym świecie. Pierwszym singlem z nadchodzącego krążka było "This Town", a drugim "Slow Hands", które aktualnie znajduje się na 11. miejscu cotygodniowego notowania Billboardu. Obie kompozycje osiągnęły status platynowych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Holandii.

POLECANE RADIA