Kelly Clarkson prezentuje nowy teledysk i dwa single!

Maksymilian Kluziewicz
10.09.2017 09:32
Kadr z klipu 'Love So Soft'

Kadr z klipu 'Love So Soft' (www.youtube.com)

Amerykańska wokalistka zaprezentowała światu nowe utwory, a także zapowiedziała premierę swojego kolejnego krążka.

Od momentu zwycięstwa w amerykańskim programie muzycznym "Idol", Kelly Clarkson wydała wiele przebojów, które tygodniami znajdowały się na listach przebojów stacji radiowych z całego świata. Ostatnim przebojem piosenkarki jest pochodzący z 2015 roku utwór "Heartbeat Song", który promował longplay "Piece by Piece". Teraz do kolekcji jej hitów mogą dołączyć dwie nowe kompozycje - rytmiczne i energiczne "Love So Soft" oraz spokojniejsze "Move You".

W sieci zadebiutował teledysk do pierwszego utworu. Reżyserią klipu zajął się Dave Meyers, który tworzył już klipy dla Katy Perry, Rihanny i Britney Spears. Wideo oddaje energię piosenki - jest ono zaskakujące, bardzo kolorowe i zabawne. Fani Kelly, jak i pozostali oglądający są zachwyceni.

To jest właśnie to, co nazywam prawdziwym teledyskiem! Świetne! - napisał użytkownik o nicku Favourite Lyrics.
OMG, musiałem wcisnąć pauzę, ponieważ bardzo płaczę. Ten teledysk jest WSZYSTKIM. Jestem tak szczęśliwy, że moja królowa Kelly wydała nowy teledysk. Piosenka jest świetna, jej głos brzmi niesamowicie (zresztą jak zwykle, brak zaskoczenia), a ona sama wygląda jak prawdziwa królowa, którą jest. KOCHAM JĄ TAK BARDZO! Tęskniłem! - skomentował fan gwiazdy kryjący się pod nazwą Isaac Magana.

Poza wypuszczeniem dwóch singli, Kelly Clarkson za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zapowiedziała nowy album, którego tytuł to "Meaning Of Life". Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 27 października 2017 roku.

TO jest ten album, jaki zawsze chciałam nagrać!! Zamów go w przedsprzedaży i zdobądź mój singiel Love So Soft ORAZ Move You! - napisała gwiazda, dołączając okładkę nadchodzącego krążka.

Kelly Clarkson to najpopularniejsza zwyciężczyni programu "Idol". Od chwili wygrania go w 2002 roku, wydała kilkanaście singli, które stały się przebojami na całym świecie. Do największych hitów Amerykanki należą między innymi: "Since U Been Gone", "Because Of You" i "Stronger (What Doesn't Kill You)" . Dyskografię zamyka wydany w 2015 roku album "Piece by Piece", z którego pochodzi utwór "Heartbeat Song".

POLECANE RADIA