Nowy teledysk Maroon 5 do utworu "Cold"

Victoria Banach
16.02.2017 09:13
Adam Levine, wokalista Maroon 5

Adam Levine, wokalista Maroon 5 (uk.eonline.com)

W sieci pojawił się klip do kolaboracji zespołu Maroon 5 z raperem Future. Muzycy nagrali wspólnie singiel "Cold", który wypuścili we wtorek. Teledysk do nowego utworu można było obejrzeć już następnego dnia.

W trwającym prawie 7 minut wideo, pokazany jest wieczór Adama Levine'a, wokalisty grupy Maroon 5. Piosenkarz jedzie do rapera Future, u którego trwa impreza. Przez przypadek wypija naszpikowany kwasem drink i udaje się psychodeliczną podróż. Po drodze, Levine widzi ludzi zamieniających się w zwierzęta, striptizerkę wprost z komiksu, a także różnokolorowe plamy i wzory przed oczami. Raper także pojawia się w teledysku, między innymi w postaci starego człowieka oraz pluszowego misia. Na koniec frontman grupy Maroon 5 wraca do domu i opowiada żonie swoje przygody.

Zespół nie ogłosił planów na nową płytę, mimo że "Cold" jest ich drugim singlem w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Wcześniej wypuścili "Don't Wanna Know" nagrane z Kendrickiem Lamarem. W ramach przypomnienia, ostatnim albumem grupy jest "V" z 2014 roku, na którym znajdowały się takie hity jak "Sugar" czy "Animals". Future, w dniu wypuszczenia kolaboracji z Maroon 5, oznajmił fanom, że niebawem ukaże się jego nowy album, a także rusza w trasę koncertową. "Nobody Safe Tour" rozpocznie się w maju, a jako support będzie można zobaczyć Tory'ego Laneza oraz Migos.

 

Więcej o:

POLECANE RADIA