Nowy, emocjonalny teledysk od Lady Gagi

Kamil Bekier
15.12.2016 10:07
Lady Gaga

Lady Gaga (CHARLES PLATIAU / REUTERS)

Wreszcie jest teledysk do numeru ''Million Reasons'', który święcił sukces jeszcze przed wydaniem oficjalnego wideo. Piosenka zaprezentowana została już na takich imprezach jak premiera kolekcji Victoria's Secret czy na rozdaniu American Music Awards. Teraz czas na obraz, który ma odzwierciedlić wewnętrzną przemianę Lady Gagi.

Lady Gaga postanowiła zerwać ze swoim starym wizerunkiem, co pokazuje, regularnie promując najnowszy album. W teledysku do utworu ''Million Reasons'' nie widzimy już wokalistki, wyginającej się w przedziwnych kreacjach, a dojrzałą kobietę w różowym uniformie. Przemianę możemy dostrzec również w sferze muzycznej artystki. W kawałku z ostatniego klipu, gwiazda pop zdecydowanie postawiła na emocjonalny przekaz oraz bardziej stonowane brzmienie.

Ostatnimi czasy, wiele mówi się o traumatycznych chwilach, których Gaga doświadczyła, jeszcze przed zostaniem gwiazdą światowego formatu. Piosenkarka poinformowała media, że została zgwałcona, kiedy była jeszcze nastolatką. Podobnymi przeżyciami podzieliła się Madonna, która w 2013 roku wyznała, że również stała się ofiarą gwałtu. Lady Gaga zgodziła się także na rozmowę z Piersem Morganem, wątpiącym w krzywdę wspomnianych wcześniej przedstawicielek muzyki pop. Swoim zdaniem na temat zranionych w młodości gwiazd, podzielił się na swoim oficjalnym twitterowym profilu.

Gaga debiutowała na scenie płytą ''The Fame'', która ukazała się 2008 roku. Artystka znana była głównie ze swoich śmiałych kreacji i kontrowersyjnych zachowań. Po wydaniu albumu ''Cheek to Cheek'', Amerykanka zrobiła sobie dwuletnią przerwę, by powrócić na rynek muzyczny w zupełnie innym wydaniu. Ostatnim dziełem wokalistki jest krążek ''Joanne'', wydany w bieżącym roku.

POLECANE RADIA