Katy Perry i jej nowy teledysk

Anna Olesińska
05.08.2016 10:59
Okładka do

Okładka do "Rise" (Facebook)

Katy Perry zaprezentowała teledysk do swojego ostatniego singla ?Rise?. Piosenka została stworzona specjalnie na nadchodzącą Olimpiadę w Rio.

Igrzyska Olimpijskie w Rio zbliżają się wielkimi krokami. Katy Perry nagrała piosenkę, która została hymnem zawodów. Dziś prezentuje teledysk, który do niej powstał.

To utwór, który siedział w mojej głowie od lat i nareszcie się zmaterializował. Postanowiłam dokończyć go właśnie teraz, a nie czekać do następnej płyty, bo teraz bardziej niż kiedykolwiek świat potrzebuje się zjednoczyć. Wiem, że razem możemy wnieść się ponad strach, zarówno w naszych krajach jak i na całym świecie. A nie ma lepszego przykładu niż olimpijscy sportowcy. Mam nadzieję, że ta piosenka zainspiruje nas, by się uleczyć, zjednoczyć i razem podnieść - mówi piosenkarka

 

Teledysk do Rise wyreżyserował Paul Gore. W najnowszym klipie piosenkarka siłuje się z wielkim spadochronem. Ciągnie go przez pustynię, pływa z nim, wspina się na górę. Wszystkie jej wysiłki zostają nagrodzone, gdy w końcu udaje się jej skoczyć.

Mamy nadzieję, że wszyscy zawodnicy na olimpiadzie zachowają tak sportowego ducha jak Katy Perry. Oficjalna ceremonia otwarcia igrzysk odbędzie się w już w tę sobotę. Widzowie w Polsce będą mogli ją obejrzeć o godzinie 1 w nocy

 

POLECANE RADIA