Nowy klip Rihanny do Sledgehammer!

Żaneta Suchowicz
01.07.2016 09:16
Nowy klip Rihanny do Sledgehammer!

Nowy klip Rihanny do Sledgehammer! (www.facebook.com/rihanna/photos)

Do sieci trafił nowy, startrekowy teledysk gwiazdy z Barbadosu. Zobaczcie wideo!

Klip powstał do utworu "Sledgehammer", nagranego przez Rihannę na potrzeby soundtracku do filmu "Star Trek: W nieznane", którego premiera przypada na 22 lipca. Reżyserem filmu jest Justin Lin, a scenarzystami Simon Pegg oraz Doug Jung. Autorką piosenki jest Sia.

"Star Trek" jest częścią mojego życia odkąd byłam małą dziewczynka - mówiła niedawno wokalistka. - Poznałam go dzięki tacie. Wystarczył jeden odcinek, bym zakochała się w świecie, którego nie rozumiałam, ale czułam, że mam z nim coś wspólnego.

Poza nowościami muzycznymi artystka stworzyła ostatnio kolekcję futurystycznych okularów, nawiązujących do postaci pułkownika Geordi La Forge'a (więcej na ten temat przeczytacie tutaj). Kilka miesięcy temu RiRi wydała ósmy studyjny album "Anti". Chociaż zapowiadające go single "FourFiveSeconds", "Bitch Better Have My Money" oraz "American Oxygen", podbiły serca słuchaczy, to ostatecznie nie znalazły się na krążku. Przypomnijmy jeszcze, że charakterystycznych kawałków łączących pop, R&B i dance, będziecie mogli posłuchać już 5 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

POLECANE RADIA