18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Robin Thicke - Blurred Lines [WERSJA BEZ CENZURY]

redakcja
27.06.2016 12:19
Robin Thicke - Blurred Lines - Teledysk

Robin Thicke - Blurred Lines - Teledysk (fot. VEVO wideo)

Zobacz teledysk do piosenki "Blurred Lines" w wykonaniu Robina Thicke, która zyskała sławę w Polsce za sprawą kampanii T-Mobile.

"Blurred Lines" to piosenka nagrana przez Robina Thicke'a przy gościnnym udziale T.I.'a oraz Pharrella Williamsa, która została wydana na singlu w roku 2013. Po publikacji singla dotarł on do pierwszego miejsca amerykańskiej listy przebojów "HOT 100", gdzie utrzymał się na szczycie przez kolejnych 12 tygodni. Zobacz teledysk do piosenki "Blurred Lines":

Teledysk w lepszej jakości możecie zobaczyć tutaj >>

Teledysk miał swoją oficjalną premierę w marcu 2013 roku. W klipie zagrały modelki Emily Ratajkowski, Jessi M'Bengue i Elle Evans, a sam teledysk ukazał się w dwóch wersjach - ocenzurowanej i nieocenzurowanej. W "grzecznej" wersji modelki były ubrane, a w wersji "full" występowały one topless.

Mimo ogromnego sukcesu teledysku, narosło wokół niego bardzo wiele kontrowersji. Krytycy wskazywali, że promuje on "niezdrowy stosunek do seksu" oraz "wrogie nastawienie wobec kobiet". Sam Thicke ponoć przyznał, że teledysk miał mieć ironiczny, żartobliwy wydźwięk.

W Polsce utwór ten zyskał sławę dzięki kampanii T-Mobile z Tomaszem Kotem, w której wykorzystano muzykę z tej piosenki.

Posłuchaj największych hitów Robina Thicke >>

informacje za: Wikipedia

Więcej o:

POLECANE RADIA