Nicole Scherzinger jako Mona Lisa.

Damian Cholewiński
13.04.2016 10:56
Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger (LANDMARK / PR PHOTOS/Landmark / PR Photos)

Powiadają - lepiej późno niż wcale! will.i.am oraz Nicole Scherzinger chyba kierowali się własnie tym porzekadłem, gdy zdecydowali się na nagranie klipu. "Ożywiono" bowiem kawałek, który zadebiutował jeszcze w 2013 roku.

will.i.am, jak na prawdziwego artystę przystało, zaprasza widza do Luwru. Nie jest to taki klasyczny Luwr - Will postanowił uwspółcześnić to miejsce i postacie z obrazów klasyków zastąpić takimi, które znacznie bardziej przystają do współczesności. Muzyk długo nie zastanawiał się nad wyborem odpowiednich kandydatów i szybko zdecydował się na siebie samego oraz Nicole Scherzinger. Twarze postaci z arcydzieł światowego malarstwa pojechały zatem na urlop, a nasza dwójka dzielnie wypełnia pustkę, która po nich pozostała. Zobaczcie zresztą sami!


Will.i.am - Mona Lisa Smile ft. Nicole Scherzinger przez louvre

Wygląda na to, że zarówno will.i.am, jak i Nicole Scherzinger planują wielki powrót na listy przebojów, a kawałek "Mona Lisa Smile" ma przetrzeć szlaki dla nadchodzących singli. W przypadku oby tych artystów upłynęło już całkiem sporo czasu od ukazania się ich ostatnich albumów. Album "#willpower" ujrzał światło dzienne prawie trze lata temu, z kolei krążek Nicole - "Big Fat Lie" - ukazał się pod koniec 2014 roku. Tęsknicie za tą dwójką?

POLECANE RADIA