"Nawiedzony? klip od Massive Attack

Damian Cholewiński
24.02.2016 10:11
Massive Attack

Massive Attack (megafon.pl)

Jedna z dziewczyn Bonda opętana przez dziwny przedmiot! Chcecie dowiedzieć się która? Sprawdźcie najnowszy teledysk Massive Attack.

Zespół Massive Attack całkiem niespodziewanie wydał EP-kę „Ritual Spirit”. Jednym z utworów, które zostały włączone do tracklisty, jest „Voodoo in my Blood” z gościnnym udziałem Young Fathers. Kawałek został wzbogacony wideoklipem, w którym zagrała Rosamund Pike, znana m.in. z 20. filmu o agencie 007 - "Śmierć nadejdzie jutro". W przypadku tego obrazu nie mamy do czynienia z pustym ozdobnikiem, który ma jedynie popieścić nasze oczy kolorowymi tłami i wygładzonymi postaciami. Tutaj naprawdę coś się dzieje! Klip jest wyjątkowo magnetyczny, a Rosamund Pike zdała egzamin na 5.

Jednym z powodów, dla których EP-ka „Ritual Spirit” ściągnęła zainteresowanie publiczności, jest gościnny udział Tricky'ego. Artysta, jako jeden z prekursorów trip-hopu, współpracował już z Massive Attack, lecz ostatnim razem zdarzyło się to ponad 20 lat temu!

Ostatnim długogrającym albumem Massive Attack jest „Heligoland”, wydany w 2010 roku. Materiał uzyskał status złotej płyty w rodzimej Wielkiej Brytanii.

POLECANE RADIA