Kylie Minogue - Timebomb

Ania Sikora
26.05.2012 11:55
Kylie Minogue

Kylie Minogue (EMI Music Poland)

Australijka z okazji obchodów 25-lecia na scenie wypuściła nowy teledysk.

Numer powstał w ramach K25, czyli obchodów 25-lecia obecności wokalistki na scenie. Miesiąc temu artystka zaskoczyła mieszkańców Londynu, pojawiając się niespodziewanie w centrum miasta, na Soho i przechadzając się po uliczkach. Okazało się, że Australijka kręci właśnie klip do nagrania "Timebomb". Wideo wyreżyserował Christian Larson.

K25 to trwająca przez rok seria wyjątkowych wydarzeń z okazji 25-lecia działalności Kylie Minogue w przemyśle muzycznym. Do tej pory 25. dnia każdego miesiąca piosenkarka za pośrednictwem strony Kylie.com publikowała wideo-niespodziankę. Odbyła się również seria występów w ramach trasy Anti Tour - w Melbourne, Sydney, Manchesterze i Londynie, gdzie Kylie zagrała kameralne koncerty w małych, nastrojowych wnętrzach.

4 czerwca Kylie wystąpi w Pałacu Buckingham, uświetniając Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. Natomiast 8 września zagra w Hyde Parku jako główna gwiazda BBC Proms, z udziałem BBC Concert Orchestra. 4 czerwca ukaże się "The Best of Kylie Minogue". Płyta będzie zawierać największe przeboje gwiazdy.

Dorobek Minogue zamyka longplay "Aphrodite" z lipca 2010 roku.

Słuchaj radia KYLIE MINOGUE na Tuba.fm

Zobacz także:

POLECANE RADIA