Volver - Tajemnica Grety

Łukasz Krogulec
15.02.2012 16:21
Volver - Tajemnica Grety

Volver - Tajemnica Grety (kadr z klipu)

Zespół Volver nagrał teledysk do piosenki "Tajemnica Grety", pierwszego singla promującego płytę "Kocha, lubi, szanuje". Premiera teledysku miała miejsce w Walentynki; klip jest animowany w 3D.
„Tajemnica Grety" to romantyczna ballada utrzymana w konwencji romantycznego pop'u, gatunku charakterystycznego dla tego zespołu. To tajemnicza historia nastoletniej dziewczyny, która przeżywa magiczny stan zakochania, rozstania oraz powrotów .Jest to nastolatka obdarzona niezwykłą silą. Tajemnicę jaką kryje Greta będziemy mogli odkryć częściowo w Walentynki . Gretę wyłoniono z castingu zorganizowanego przez zespół.
„Szukaliśmy fajnej, skromnej dziewczyny, która wygląda na cichą i delikatną ,a za skórą ma diabła. Greta była najlepsza" - zdradza szczegóły castingu wokalista zespołu Volver Mariusz Totoszko.
Druga płyta zespołu Volver "Kocha, lubi, szanuje" pojawi się na już wiosnę 2012 roku.
Zespół Volver to najbardziej utytułowany zespół 2010/2011 roku. Pierwszy w Polsce zespół, który rozkochał w sobie większość Polek. Volver zdobył w rekordowym tempie wiele nagród muzycznych, każda ich piosenka staje się przebojem. Ich piosenki można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz m.in. w serial "M jak Miłość”. W grudniu 2011 roku zespół otrzymał Złotą Płytę za album „10 Historii o miłości”

"Tajemnica Grety" to ballada utrzymana w konwencji romantycznego popu, gatunku charakterystycznego dla tego zespołu. To tajemnicza historia nastoletniej dziewczyny, która przeżywa magiczny stan zakochania, rozstania oraz powrotów Jest to nastolatka obdarzona niezwykłą silą. Gretę wyłoniono z castingu zorganizowanego przez zespół.

- Szukaliśmy fajnej, skromnej dziewczyny, która wygląda na cichą i delikatną ,a za skórą ma diabła. Greta była najlepsza - zdradza szczegóły castingu wokalista zespołu Volver Mariusz Totoszko.Druga płyta zespołu Volver "Kocha, lubi, szanuje" pojawi się na już wiosnę 2012 roku.

Zespół Volver to najbardziej utytułowany zespół 2010/2011 roku. Pierwszy w Polsce zespół, który rozkochał w sobie większość Polek. Volver zdobył w rekordowym tempie wiele nagród muzycznych, każda ich piosenka staje się przebojem. Ich piosenki można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz m.in. w serial "M jak Miłość". W grudniu 2011 roku zespół otrzymał Złotą Płytę za album "10 Historii o miłości"

Słuchaj radia VOLVER na tuba.FM

Zobacz również:

 

POLECANE RADIA