Stateless w Katowicach i Warszawie

mklep
09.06.2011 13:46

last.fm

Już jutro przyjedzie do Polski zespół Statless. 10 czerwca formacja zagra w Katowicach w Hipnozie, a dzień później w warszawskim Powiększeniu. Obydwa koncerty odbędą się w ramach cyklu Before Tauron.

Słuchaj radia STATLESS na tuba.fm

Muzyka Stateless to gitarowe granie i hip-hopowe rytmy, dancehallowe rozbujanie i rockowe hymny, cytaty z muzyki klasycznej i bezpośrednie nawiązania do Radiohead. Zespół zadebiutował w 2007 roku imiennym albumem, który wydała ceniona wytwórnia !K7. Na kolejne dzieło, nagrane dla innej istotnej na rynku wytwórni Ninja Tune, trzeba było czekać cztery lata. W lutym 2011 roku światło dzienne ujrzał zestaw "Matilda" z gościnnym udziałem DJ-a Shadowa oraz Balanescu Quartet. Właśnie w ramach promocji tego dzieła, Anglicy odwiedzą nasz kraj.

Dodatkowym wydarzeniem katowickiego Before TNM 2011 będzie afterparty, które swoim DJ setem rozkręci dobrze znany katowickiej publiczności - Kidkanevil. Na tą okazję przygotował on zupełnie nowy miks, który zaprezentuje bezpośrednio po koncercie Stateless.

Bilety:

Katowice / Jazz Club Hipnoza:

30 złotych - przedsprzedaż
40 złotych - w dniu koncertu

Warszawa / Powiększenie:

35 złotych - przedsprzedaż
45 złotych - w dniu koncertu

Sprzedaż za pośrednictwem Ticketpro.pl, Ticketportal.pl i Wlotki.pl, a także
w salonach Empik oraz sklepach sieci Media Markt, Saturn oraz w katowickim Jazz Club Hipnoza i warszawskim Powiększeniu.

POLECANE RADIA