5 urodziny zespołu Pectus

01.03.2011 10:32
W marcu tego roku mija już 5 lat odkąd PECTUS zawiązał swoją działalność. Początki, to koncerty w małych klubach studenckich, lokalne przeglądy muzyczne. Całej Polsce PECTUS pokazał się na opolskich Debiutach w 2007, prawdziwy sukces przyniósł Słowik Publiczności Sopot 2008.

 

5 lat, to dla jednych mało, dla innych dużo, ale dla Pectus jest to zdecydowanie ogromna okazja do świętowania Jubileuszu i wszystkich sukcesów...a  jak na tak krótki czas, było ich wiele:

- występ podczas Opolskich Debiutów 2007 (Pectus znalazł się w finałowej dziesiątce, wyłoniony z ponad 600 wykonawców)
- Słowik Publiczności na Sopot Festivalu 2008 za piosenkę „To co chciałbym Ci dać”,
- Superjedynka za Debiut Roku na opolskim festiwalu w 2009 roku,
- Brązowa Premiera 2009 za piosenkę "Życie na dystans"
- Złota Płyta za debiutancki album "Pectus",
- sukces radiowy piosenek „To co chciałbym Ci dać”, „Jednego momentu”, „Życia na dystans”, czy „Oceanów”, które promują najnowszy album zespołu „Stos praw”.

Z tej okazji zespół Pectus zaprasza na swój specjalny urodzinowy koncert, który odbędzie się 4 marca o godz.19 w Live Clubie w rodzinnym mieście Rzeszowie. Goście specjalni koncertu:

- Patrycja Markowska,
- Marek Piekarczyk (TSA),
- Zbyszek Jakubek,
- Wojtek Klich,
- Robert Sowa,
- Jarosław "Jasiek" Kidawa,
- Szymon Chyc Magdzin & kwartet góralski.


Podczas koncertu Pectus dokona oficjalnej inauguracji fan-clubu! Zaśpiewa też zwycięzca konkursu "iSing". Jednak tak naprawdę każdy fan twórczości Pectus może zaprezentować się na urodzinowej imprezie. Wystarczy, że wyśle film z własnym nagraniem ulubionego hitu zespołu Pectus fanclub@pectus.com.pl - fragmenty wykonań zostaną zaprezentowane 4 marca podczas urodzinowego koncertu oraz znajdą się na kanale Pectus YouTube.


Informacje dotyczące koncertu:
4 marca 2011, Rzeszów LIVE CLUB, ul. Rejtana 1
WSTĘP: 25 / 30 PLN / ZAPRASZAMY OD: 18:00 / START IMPREZY: 19:00

Słuchaj radia PECTUS na tuba.FM

POLECANE RADIA