Największe przeboje grup ABBA & Bee Gees na żywo!

11.02.2011 12:52
Już w najbliższy poniedziałek, 14 lutego w Sali Kongresowej, wszystkich zakochanych zapraszamy na premierę popularnego show z Wielkiej Brytanii - THANK YOU FOR THE MUSIC, podczas którego będzie można usłyszeć największe przeboje grup ABBA i Bee Gees.

 

Największe światowe przeboje wszechczasów Dancing Queen, Super Trouper, Waterloo, Winner Takes It All czy Night Fever oraz How Deep Is Your Love przeniosą publiczność w niezapomniane lata 70-te. Jeśli podobnie jak miliony fanów na całym świecie lubisz muzykę ABBY i BEE GEES oraz radosną, niczym nieskrępowaną zabawę w rytmie disco, nie może Ciebie zabraknąć 14 lutego w Sali Kongresowej!

Thank You For The Music jest od ponad 10 lat jednym z najbardziej popularnych projektów, mający rzesze wielbicieli i wiernych fanów nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale wszędzie gdzie się pojawi. Widzowie doceniają przedstawienie za dbałość o szczegóły sceniczne, a także wyjątkowy klimat, który show zawdzięcza kostiumom stylizowanym na ubrania z tamtych lat oraz choreografii będącej odtworzeniem oryginalnych układów. Znakomite umiejętności wokalne, charyzma i naturalność występujących artystów dopełniają cały spektakl. Każdy występ Thank You For The Music jest świetną rozrywką na najwyższym poziomie, przeniesieniem w epicentrum gorączki sobotniej nocy, gdzie nikt nie jest w stanie siedzieć w miejscu, bo nogi same rwą się do tańca.

Początek widowiska w Sali Kongresowej o godz. 19:00.


Bilety w cenie od 70 zł do 220 zł brutto (w tym 8% VAT) są jeszcze dostępne w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe):  www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci RUCH, w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Słuchaj radia ABBA na tuba.FM

Słuchaj radia BEE GEES na tuba.FM

POLECANE RADIA