Coke Live Music Festival już za tydzień

13.08.2010 13:25
Muse

Muse (Fot. mat. prasowe)

Organizatorzy przygotowali garść przydatnych informacji, które pomogą uniknąć stania w kolejkach i ogólnego poczucia zdezorientowania.

Dokładnie za tydzień, o 8 rano, otwieramy bramy pola namiotowego, inaugurując w ten sposób najważniejszą i najbardziej spektakularną 5 edycję Coke Live Music Festival. To będzie wielkie muzyczne wydarzenie, a na festiwalowych scenach zagrają najlepsi wykonawcy: Muse, The Chemical Brothers, 30 Seconds To Mars, N.E.R.D, Panic! At The Disco i The Big Pink oraz polska reprezentacja: Muchy, Sofa, CF98, Eldo, L.Stadt, Fox, Plastic vs. Pono, Mosqitoo, Rotten Bark, DonGuralEsko, Irena, The Natural Born Chillers, Mentalcut, Sorry, Ghettoblaster, Last Robots, V/A Team, Duofonk, Spox, Zeppy Zep i Buszkers.

Przed nami 5-lecie krakowskiego Coke Live Music Festival, kończącego festiwalowy sezon w Polsce. Będzie to bez wątpienia jego przełomowa i otwierająca zupełnie nowy rozdział w historii festiwalu edycja.

 

Przy okazji przypominamy ważne informacje dotyczące festiwalu:

 

Dojazdy:

 

- Dojazd z okolic Dworca PKP Kraków Główny na teren festiwalu:

linia 129 - zaczyna trasę na dworcu na ul. PAWIEJ, przystanek DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD GALERIA

linia 501 - zatrzymuje się przy dworcu głównym PKP przystanek DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD

linia 152, 502, 522 - zatrzymują się przy PKP na przystanku na ulicy Basztowej DWORZEC GŁÓWNY.

 

- Darmowe autobusy festiwalowe:

W tym roku Miasto Kraków i organizatorzy festiwalu do dyspozycji festiwalowiczów udostępnili bezpłatne autobusy kursujące wahadłowo z okolic Dworca Głównego na teren festiwalu. Autobusy na festiwal kursować będą od godziny 15:45 do 22:45, a autobusy powrotne z terenu festiwalu na Dworzec Główny od 23:00 do końca imprezy. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie www.livefestival.pl

 

Aby uniknąć oczekiwania w korkach komunikacyjnych i kolejkach do wejścia na bramkach, zaplanuj wczesny przyjazd na teren festiwalu. Punkty wymiany biletów na opaski będą czynne już od 8 rano, a bramy festiwalu otwierają się już o 16:00.


Specjalny WEEKENDOWY KONKURS klubu Alter Art! Już dzisiaj w Klubie Alter Art rusza weekendowy konkurs, w którym będzie można wygrać karnety na festiwal. To ostatnia szansa na zdobycie biletu na piątą edycję Coke Live Music Festival!

Więcej szczegółów: www.klub.alterart.pl

 

Tegoroczny program festiwalu:

 

POLECANE RADIA