Koncert Honne już coraz bliżej!

Redakcja
28.10.2018 09:50
Honne

Honne (Facebook (Honne))

Wraz z agencją koncertową Go Ahead zapraszamy na koncert zespołu Honne, który odbędzie się 6 listopada 2018 roku w klubie Proxima w Warszawie.

Kariera tego londyńskiego duetu potoczyła się szybko, bo już pierwszy singiel ("Warm On A Cold Night") podbił serca fanów soulowej elektroniki, zyskując zawrotne liczby odtworzeń w sieci.

HONNE po japońsku oznacza "prawdziwe uczucia" i słowo to często zestawiane jest z "tatemae" - oznaczające odmienne zachowania i opinie okazywane publicznie. HONNE w wyjątkowy dla siebie sposób przełamują stereotypy zimnych Brytyjczyków, ośmielając słuchaczy do poruszania delikatnych, emocjonalnych kwestii - do tego tematu nawiązują w większości swoich utworów, zdobywając przy tym serca przede wszystkim damskiej części publiczności. "Na nasze koncerty przychodzi bardzo wiele kobiet, sporo z osobą towarzyszącą" - przyznaje multiinstrumentalista James Hatcher. Frontman Andy Clutterbuck mówi, że widział ze sceny więcej niż by chciał, kiedy zespół zaczynał czarować zmysłowym klimatem piosenek. Na samym czarowaniu się nie skończyło.

Sporo ludzi przychodzi do nas po koncertach mówiąc, że nasza muzyka jest soundtrackiem do ich związku. Od poznania online do pierwszego spotkania, od zerwania do narodzin dzieci

- zapewnia wokalista.

Fani fuzji elektroniki, soulu, R'n'B, Jamesa Blake'a czy Franka Oceana z pewnością odnajdą się w klimatycznych singlach HONNE.

Organizator przypomina, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Z kim się widzimy na koncercie? :)

POLECANE RADIA