The Neighbourhood zagrają na Torwarze

02.10.2018 10:24
The Neighbourhood

The Neighbourhood (Laura Harvey Photography / materiały prasowe)

Kalifornijska formacja The Neighbourhood, znana również jako THE NBHD zagra 7 lutego 2019 roku na warszawskim Torwarze!

Koncert jest częścią europejskiej trasy koncertowej, w skład której wchodzi aż 10 miast. Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu - w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. "Sweater Weather". Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem - "I Love You", drugi - również bardzo wysoko notowany "Wiped Out!"oraz trzeci album zatytułowany po prostu "The Neighbourhood", który miał swoją premierę zaledwie kilka miesięcy temu - 9 marca 2018 roku. Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: "Flowers", "Scary Love", "Nervous", "Void", "Softcore", "Blue", "Too Serious" oraz "Stuck With Me". Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. "I'm Sorry" oraz "Thank You". Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane "The Love Collection". W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego "Hard".

The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch znakomitych gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.

Współpraca członków zespołu od samego początku okazała się bardzo owocna. Doskonale pokazali, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku. Muzycy współpracowali i nagrywali również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies) tworząc mieszankę zupełnie nowych dźwięków, które kochają i czują najlepiej - mix rocka, hip-hopu i popu. To właśnie pop jest tym, co ich mocno łączy, nie ma dla nich nic cenniejszego, bardziej angażującego niż dobra muzyka pop. Przewaga grupy polega również na tym, że są w pełni świadomi tego, co tworzą i do czego dążą. Zespół zawsze wyprzedawał wszystkie swoje koncerty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji.

Europejska trasa koncertowa w 2019 roku rozpoczyna się 31 stycznia w Londynie, a kończy 12 lutego w Rydze. Na koncert w Polsce zapraszamy 7 lutego na warszawski Torwar! Bilety do nabycia od 5 października 2018 roku od godz. 12:00 na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w Salonach Empik.

POLECANE RADIA