Koncert Franka Turner & The Sleeping Souls już za dwa tygodnie!

12.10.2018 10:07
Frank Turner

Frank Turner (Fot. Facebook)

Muzyk zawita do Polski w ramach trasy koncertowej promujący jego nowy album "Be more kind". Sprawdźcie szczegóły!

Turner był już w połowie pisania całkiem innego albumu, kiedy przeczytał kolekcję poezji Clive'a Jamesa i jeden wers zmusił go zmiany kierunku, w którym zmierzała jego płyta. Wers pochodził z wiersza zatytułowanego Leçons Des Ténbres: "I should have been more kind. It is my fate. To find this out, but find it out too late."

Bardzo mną to poruszyło, kiedy przeczytałem to po raz pierwszy", mówi, "Dużo starsi, mądrzejsi ludzie mówią takie rzeczy, że to co jest najważniejsze pod koniec ludzkiego życia, to jak traktował ludzi wokół siebie. W nowoczesnym świecie to lekcja dla każdego z nas, mnie włączając.

O czym będzie nowa płyta?

Be More Kind jest albumem, który łączy uniwersalne melodie oparte na surowych emocjach z folkowymi i punkowymi znakami rozpoznawczymi Turnera wymieszane z nowymi, odważnymi eksperymentami. Be More Kind został wyprodukowany przez Austina Jenkinsa i Joshua'e Blocka z Texans White Denim oraz współpracownika Florence And The Machine i Halsey Charlie Hugall. "Chciałem spróbować i wyjść spoza mojej strefy komfortu i zrobić coś innego.

Franka Turnera & The Sleeping Souls będziecie mogli zobaczyć 29 października w warszawskiej Proximie i 30 października w Krakowie w klubie Kwadrat. Bilety w cenie 70 zł - 95 zł możecie zakupić pod tym adresem

POLECANE RADIA