Orange Warsaw Festival 2017: szczegóły największego festiwalu w stolicy!

Agata Guzik
22.05.2017 12:05
Orange Warsaw Festival

Orange Warsaw Festival (OWF Official Facebook)

Wielkimi krokami nadchodzi jubileuszowa, dziesiąta już edycja Orange Warsaw Festiwal 2017. Impreza odbędzie się w stolicy 2 i 3 czerwca. Dokładna lokalizacja tego wydarzenia to Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Poznaliśmy już pełen line-up festiwalu. Jesteście ciekawi, kto wystąpi w tym roku?

Tegoroczny Orange Warsaw Festival 2017 wypada 2 i 3 czerwca. Pierwsze gwiazdy jakie pojawiły się na tegorocznym line-upie to Imagine Dragons i Justice. Grupa Imagine Dragons jest znana z hitów "Demons""Radioactive", odwiedzi Polskę już po raz drugi. W ciągu tej dekady, OWF stało się festiwalem na naprawdę światowym poziomie. Niezwykle udana edycja festiwalu odbyła się rok temu - podczas imprezy bawiło się ponad 50 tysięcy osób. Można więc powiedzieć, że festiwal wpisał się na stałe w muzyczny krajobraz stolicy.
Przez dziesięć lat trwania festiwalu, na scenie pojawiły się między innymi takie gwiazdy muzyki jak: Beyonce, My Chemical Romance, Linkin Park, The Prodigy, Cypress Hill, Snoop Dogg, Groove Armada, Muse czy Papa Roach. Klimat muzyczny jest jak widać, niezwykle różnorodny, każdy zatem znajdzie coś dla siebie podczas dwóch dni festiwalu. Poprzednie edycje festiwalu relacjonowała stacja TVN Warszawa - w tym roku również możemy się spodziewać transmisji i wielu ciekawych materiałów.
Przez kilka edycji, Orange Warsaw Festival odbywał się na Stadionie Narodowym. Po serii skarg ze strony mieszkańców okolic stadionu zdecydowano, że od kolejnej edycji Festiwal ponownie odbywać się będzie na terenie toru wyścigów konnych na Służewcu.

Jesteście ciekawi szczegółów tegorocznego Orange Warsaw Festival 2017? Najważniejsze nformacje znajdziecie poniżej.

Orange Warsaw Festival artyści:

02.06: Kings of Leon; Martin Garrix; Kodaline i Years and Years; Little Simz; Łona i Webber; Maria Peszek; KAMP!; Suumoo

03.06: Imagine Dragons; Justice; Two Door Cinema Club; You Me At Six; Natalia Nykiel; Miuosh; Daria Zawiałow; Rosalie; Lor

Orange Warsaw Festival bilety:

Regular Tickets - do 22.05.2017 lub do wyczerpania puli biletów

Karnet 2 dni - 379 zł

Karnet 2 dni VIP - 899 zł

Bilet jednodniowy 2 czerwca - 219 zł

Bilet jednodniowy 3 czerwca - 219 zł

Bilet jednodniowy VIP 2/3 czerwca - 539 zł

Pakiet łączony: karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open'er Festival - 866 zł

Final Call Tickets - dostępne od 23.05.2017 do wyczerpania puli biletów

Karnet 2 dni - 399 zł

Bilet jednodniowy 2 czerwca - 239 zł

Bilet jednodniowy 3 czerwca - 239 zł

Pakiet łączony: karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open'er Festival - 883 zł

Zobaczcie spot promujący Orange Warsaw Festival 2017:

POLECANE RADIA