Lana del Rey na Kraków Live Festival 2017

Magdalena Niebrzydowska
11.04.2017 13:30
Lana Del Rey

Lana Del Rey (KW)

Lana del Rey wystąpi podczas Kraków Live Music Festival 2017, trwającym od 18 do 19 sierpnia. Jej fani usłyszą największe hity gwiazdy, a także utwory pochodzące z najnowszej płyty artystki.

Organizatorzy Kraków Live Festival 2017 zapowiedzieli właśnie, że w ramach tegorocznej edycji festiwalu wystąpi Lana del Rey. Jedyny koncert amerykańska artystka zagra 19 sierpnia w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Lana del Rey wystąpi w trakcie Kraków Live Festival obok m. in.: Ellie Goulding i Alt-J. Lana del Rey zawita do Polski przy okazji zaplanowanych wcześniej koncertów w Europie, głównie w Skandynawii. Po raz ostatni Lana del Rey wystąpiła w Polsce w 2016 roku, podczas Orange Warsaw Festival.

Fani już nie mogą doczekać się występu wokalistki, która podczas koncertu będzie promować utwory zapowiadające jej kolejny album, '' Lust for Life" powstający przez 15 miesięcy m.in. we współpracy z wokalistą The Weeknd. Płyta, którą w lutym zapowiedział singiel ''Love", wkrótce powinna trafić do sprzedaży. Teledysk do wspomnianego singla, ma już 45 milionów wyświetleń, natomiast zapowiedź płyty 2 miliony odtworzeń. Przypomnijmy, że ''Lust for Life" to piąty album Lany del Rey. Wcześniej piosenkarka, która będzie gościć na tegorocznym Kraków Live Festival 2017, wypuściła następujące krążki: ''Lana Del Ray A.K.A. Lizzy Grant", ''Born to Die", ''Paradise", ''Ultraviolence", ''Honeymoon". Przypomnijmy, że urodzonej w 1985 roku Lanie największy rozgłos przyniósł teledysk do utworu ''Video Games" i od tego czasu, jest jedną z najchętniej słuchanych artystek w serwisie Spotify. Pozostaje także jedną z bardziej aktywnych piosenkarek na portalu YouTube. Gwiazda słynie również z łączenia w swojej twórczości popu, rocka, muzyki filmowej, hip-hopu i stylu retro. Swój specyficzny muzyczny styl, okrasza również  tekstami o seksie, śmierci, wolności, przemocy i uzależnieniach.

Lana Del Rey! #klf2017 sobota 19 sierpnia #lanadelrey

Post udostępniony przez Kraków Live Festival (@krakow_festival)

Karnety i jednodniowe bilety wstępu na występ Lana del Rey Kraków Live Festival Polska są już w sprzedaży. Ceny biletów wahają się od 199 zł do 439 złotych.

POLECANE RADIA