Ariana Grande Tour w Polsce. Popularna gwiazda popu zagra dwa koncerty!

Mateusz Mochnaczewski
23.03.2017 09:22
Ariana Grande

Ariana Grande (ABC)

Ariana Grande w końcu spełniła marzenia polskich nastolatków. Amerykańska wokalistka zawita do Polski na przełomie maja i czerwca. Koncerty odbędą 31 maja i 1 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie.

Ariana Grande swoją przygodę z showbiznesem, rozpoczęła jeszcze jako nastolatka, gdy w wieku 15 lat wcieliła się w rolę Cateriny Valentine, w serialu młodzieżowym "Victoria znaczy zwycięstwo". Dzięki temu zdobyła popularność oraz wydała płytę zawierającą utwory z serialu. Owa płyta stała się przepustką do muzycznego świata i doprowadziła do podpisania kontraktu z wytwórnią fonograficzną Republic Records.

Na debiutancki album amerykanki, nie musieliśmy długo czekać. W 2013 roku na rynku pojawiło się wydawnictwo "Yours Truly", dzięki któremu Ariana Grande wkroczyła do elity muzyki pop. W przeciągu niespełna roku wokalistka wydała kolejny krążek "My Everything", który szybko pokrył się platyną i zdobył nominację do nagrody Grammy, w kategorii "Best Pop Vocal Album". Oba albumy wspięły się na szczyt listy Billboard Top 200, a utwory takie jak "The Way" (na którym udziela się Mac Miller), "Problem" czy "Dangerous Woman" podbiły serca słuchaczy na całym świecie. Ariana Grande 2016 to z kolei kolejne pasmo sukcesów młodej wokalistki. Krążek "Dangerous Woman", z tytułowym kawałkiem oraz numerami "Side to Side" oraz "Into You", spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony zarówno krytyków, jak i wszystkich Arianators. Nic więc dziwnego, że Ariana Grande 2017 to jedna z najchętniej słuchanych artystek w serwisach Spotify oraz Youtube.

Ariana Grande w Polsce to jedyna okazja, aby zobaczyć młodą amerykankę na żywo. Jej niezwykłe show zachwyciło już tysiące fanów na całym świecie. Teraz przyszła pora na Nas.

Ariana Grande 2017 setlist:

 1. Be Alright

 2. Everyday

 3. Bad Decisions

 4. Let Me Love You

 5. Knew Better Pt. II

 6. Forever Boy

 7. One Last Time

 8. Touch It

 9. Leave Me Lonely

 10. Side to Side

 11. Bang Bang (Jessie J cover)

 12. Greedy

 13. I Don't Care

 14. Band Interlude

 15. Moonlight

 16. Love Me Harder

 17. Break Free

 18. Sometimes

 19. Thinking Bout You

 20. Problem

 21. Dangerous Woman

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA