Enrique Iglesias ponownie zawita do Polski w ramach trasy "Sex and Love"

Mateusz Mochnaczewski
23.03.2017 09:15
Enrique Iglesias

Enrique Iglesias (materiały prasowe)

Po wyprzedanym koncercie w krakowskiej Tauron Arenie, przyszła pora na północną część Polski. Hiszpan zagra 17 maja 2017 r. w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Enrique Iglesias to artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Twórca takich hitów jak: "Bailamos", "Hero", "Bailando" czy "Duele el Corazón", przez ponad 20 lat muzycznej kariery osiągnął wszystko, o czym marzą muzycy. Blisko 500 nagród (w tym Grammy), 10 studyjnych albumów, przeboje znane w każdym zakątku świata oraz to, co najważniejsze - wierne grono fanów, których przybywa z roku, na rok.

Enrique Iglesias to artysta nietuzinkowy, który zadebiutował imiennym krążkiem w 1995 roku. Jednak dopiero cztery lata później, udało mu się zyskać tytuł międzynarodowej gwiazdy, za sprawą albumu "Enrique", na którym znalazły się takie hity jak "Could I Have This Kiss Forever" oraz niezapomniany "Bailamos". W 2014 roku ukazał się ostatni w dorobku artysty album, zatytułowany "Sex And Love", który został nagrany we współpracy z licznymi gośćmi. Na płycie udzielają się m. in.: Pitbull, Flo Rida czy Sean Paul. "Sex And Love" okazał się strzałem w dziesiątkę. Krążek znalazł się na 7 miejscu najczęściej słuchanych płyt w serwisie Spotify, a pochodzący z niego numer "Bailando" stał się hitem 2014 roku.

Trasa koncertowa Enrique Iglesias 2016 była wydarzeniem, na które czekała cała Polska. Popularny Hiszpan wrócił do naszego kraju, po blisko dziesięciu latach. Nic więc dziwnego, że jego występ spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a bilety sprzedały się do ostatniej sztuki. To spowodowało, że Iglesias Enrique postanowił zawitać do Polski raz jeszcze. Tym razem artysta wystąpi w Ergo Arenie, znajdującej się na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Enrique Iglesias To Be With You to jeden z największych przebojów artysty, którego z pewnością nie zabraknie na tym koncercie. Z kolei Enrique Iglesias Insomniac to album, na którym znalazł się kawałek "Tired of Being Sorry", który w 2007 roku śpiewały nastolatki, i nie tylko, na całym świecie. Koncert najgorętszego latynosa muzycznego showbiznesu, to idealna okazja, aby przypomnieć sobie te wielkie przeboje i zaśpiewać je razem z Enrique.

Enrique Iglesias 2016 setlist:

 1. I'm a Freak

 2. I Like How It Feels

 3. Duele el corazón

 4. Bailamos

 5. Heartbeat

 6. Loco

 7. Ring My Bells

 8. Knockin' on Heaven's Door

(Bob Dylan cover)

 1. El perdón

 2. Be With You

 3. Tonight (I'm Lovin' You)

 4. Escape

 5. Tired of Being Sorry

Encore:

 1. Hero

 2. Bailando

 3. I Like It

Encore 2:

 1. Takin' Back My Love

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA