Ariana Grande odwiedzi Polskę

Kamil Bekier
20.10.2016 17:00
Ariana Grande

Ariana Grande (ABC)

Fani "Ariana Grande Polska" w siódmym niebie! Na mapie koncertów zaplanowanych podczas europejskiej trasy artystki, "Dangerous Woman Tour" znalazła się Łódź. Ariana Grande w Polsce pojawi się w 2017 roku. Będzie to pierwszy występ amerykańskiej wokalistki w Polsce.

Debiut w Polsce

Pogłoski o tym, że w Polsce wystąpi Ariana Grande okazały się być prawdziwe. Gwiazda muzyki pop przyleci do naszego kraju w ramach trasy "Dangerous Woman Tour", która promuje najnowszą płytę wokalistki. Przystankiem podczas wizyty ma zostać Łodź, a dokładniej Atlas Arena.

Bilety dostępne już wkrótce

Ariana Grande w Polsce zadebiutuje 1 czerwca, natomiast bilety można nabywać już od 28 października. Dostępne one będą na stronie internetowej agencji Eventim. Polski funpage artystki "Ariane Grande Polska" informuje, że cena najtańszej wejściówki będzie wynosić 199 zł.

Wielka europejska trasa

Koncert młodej piosenkarki będzie historycznym występem na terenie naszego państwa. Oprócz Polski, Ariana Grande odwiedzi także Szwecję, Danię, Holandię, Belgię, Niemcy, Szwajcarię, Francję, Portugalię, Hiszpanię i Włochy. Zawita ona również w Wielkiej Brytanii, gdzie zagra, aż 4 koncerty. Trasa wokalistki obejmie 19 miast, pierwszym z nich będzie Sztokholm.

Aktorskie początki

Ariana Grande rozpoznawalność uzyskała dzięki występowi w serialu "Victoria znaczy zwycięstwo", gdzie popisywała się głównie umiejętnościami aktorskimi. Amerykanka w muzycznym biznesie zadebiutowała krążkiem "Yours Truly", który tydzień po premierze został najczęściej kupowanym albumem według magazynu Billboard. Według strony Eventim jako pierwsza w historii kobieta znalazła się w top 6 rankingu Digital Songs Chart. Warto dodać, że od czasów Michaela Jacksona nikomu nie udało się tego dokonać. Nowy album "Dangerous Woman" również bije rekordy popularności, a sama Ariana została najchętniej słuchaną wokalistką w serwisie muzyki cyfrowej Spotify.

Przystankiem Atlas Arena

Oprócz koncertu popularnej "Ari", do Łodzi w najbliższym czasie zawitają The Cure czy Jean Michel Jarre. Atlas Arena gościła już takie tuzy światowej muzyki jak Kylie Minogue czy Elton John. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak występ Justina Biebera, który odwiedził łódzką arenę w 2013 roku.

POLECANE RADIA