PJ Harvey wystapi na Torwarze

redakcja
11.07.2016 11:26
Opener 2016. 29.06.2016 Gdynia Kosakowo, Opener Festival 2016. PJ Harvey

Opener 2016. 29.06.2016 Gdynia Kosakowo, Opener Festival 2016. PJ Harvey (RENATA DĄBROWSKA)

12 października na warszawskim Torwarze zagra PJ Harvey.

PJ Harvey to niekwestionowana królowa brytyjskiej muzyki alternatywnej. Od ponad 20 lat czaruje świat swoim wyjątkowym, artystycznym spojrzeniem, nie bojąc się w swej twórczości poruszać tematów trudnych lub wręcz kontrowersyjnych. Wydany w 2011 roku album "Let England Shake" wstrząsnął nie tylko Wielką Brytanią. Swoimi kompozycjami i artyzmem wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi na całym świecie.

W tym roku, po 5 latach przerwy, PJ powróciła z dziewiątym w karierze longplayem "The Hope Six Demolition Project". Kolejny, niezwykle zaangażowany album w dorobku artystki. Odpowiada na problemy dzisiejszego świata poruszając tematy wojen, biedy, niesprawiedliwości czy rozwarstwienia społeczeństwa. Inspiracją dla Polly Jean były jej podróże do takich miejsc jak Kosowo czy Afganistan.

Koncerty PJ Harvey to swoiste misterium. To chwile wypełnione muzyką i nienaruszonym skupieniem publiki, która nie chce stracić nic z bogatego w środki artystyczne, wyjątkowego widowiska. Hipnotyzująca Brytyjka zachwyca swoich fanów każdym gestem i każdym dźwiękiem. Polscy fani będą znowu mieli okazję posłuchać i zobaczyć PJ na żywo już 12 października, w Warszawie.

Bilety niebawem trafią do sprzedaży i dostępne będą na Eventim.pl.

Więcej o:

POLECANE RADIA