Założyciel Depeche Mode wystąpi w Katowicach

Klaudia Żołnacz
19.11.2015 21:43
Andrew Fletcher

Andrew Fletcher (facebook.com)

12 grudnia w katowickim Megaclubie wystąpi Andrew Fletcher. Impreza odbędzie się w ramach "One Night In Katowice", czyli corocznego zlotu fanów Depeche Mode.

Andrew Fletcher jest członkiem i współzałożycielem Depeche Mode. Formacja należy do jednej z najlepiej sprzedających się grup synth popowych wszech czasów. Ich płyty rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Fletcher, oprócz działalności z Depeche Mode, koncertuje jako DJ. Występuje wówczas na festiwalach muzycznych (m.in. Creamfields, Pukkelpop, Sonar) oraz w klubach na całym świecie. Ostatnia trasa przebiegała przez miasta Europy Zachodniej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Australii i Azji.

"To zupełnie inne doświadczenie gdy gram w małych miejscach i gdy z Depeche Mode gram dla ponad 50 tysięcy osób. Kiedy jestem w trasie jako DJ, bywam w miastach których nie mógłbym odwiedzić z zespołem i to jest fantastyczna sprawa. Pracuje nad nowym, dynamicznym setem, który bardzo chcę zaprezentować"- komentuje Andrew Fletcher.

Razem z Andrew Fletcherem na dwóch parkietach DM / Elektro zagrają:
Toms /Katowice
Kaznodzieja /Będzin
James /Warszawa
Yarecky /Kielce
Lady Painkiller /Poznań
Zielu /Łódź

Bilety w cenie od 80 zł do nabycia w punktach: TicketPro, Empik, Saturn, MediaMarkt, MediaExpert.

POLECANE RADIA