Scorpions wystąpią w Krakowie

Klaudia Żołnacz
19.11.2015 09:03
Scorpions

Scorpions (facebook.com)

4 marca 2016 roku w krakowskiej Tauron Arenie wystąpi zespół Scorpions. Grupa przygotowała osobiście zaproszenie dla polskich fanów.

Zespół nakręcił krótkie wideo, w którym zachęcam swoich sympatyków do przybycia na przyszłoroczny koncert w Krakowie. Basista Scorpions i zarazem polski akcent w formacji, Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, trzyma w ręku kartkę z napisem: „Spotkajmy się w Krakowie”. Pozostali członkowie dodają: „We'll rock you like a hurricane”. Zobaczcie sami!

Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze grupa ma na koncie wiele ponadczasowych hitów: „Wind Of Change”, „Rock You Like A Hurricane”, „Send Me An Angel”, „Big City Nights”, „Still Loving You”. Scorpions są jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów. Formacja może pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie.

W 2016 roku zespół wystąpią w Polsce w ramach urodzinowej trasy. Scorpions będą świętować okrągłą rocznicę 50 lat aktywności scenicznej.

Ceny biletów:

GC - 290 zł
Płyta A - 229 zł
Trybuny premium dół - 320 zł
Trybuny tył dół - 255 zł
Trybuny góra - 190 zł
VIP - 699 zł

Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem takich stron jak: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • Gość: Sandra Sonicka

    0

    Koncert Scorpions z Kraków Areny będzie transmitowany na żywo: toplivestreams.com/scorpions-krakow/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

POLECANE RADIA