Years & Years wystąpią w Warszawie

Klaudia Żołnacz
10.11.2015 16:26
Years & Years

Years & Years (fot. Andrew Whitton)

15 marca na warszawskim Torwarze wystąpi formacja Years & Years.

Brytyjski zespół Years & Years tworzą: Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen. Młodzi muzycy stają się coraz popularniejsi, a rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli wówczas w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound. Ponadto grali na największych scenach festiwalowych całego świata. Przede wszystkim jednak, wydali debiutancki album. Krążek "Communion" bez wątpienia był jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Płyta w dniu premiery była numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii, a w ponad 10 krajach znalazła się w Top 10. Promowały go takie single jak "Shine", "King" czy "Desire".

Aktualnie zespół Years & Years intensywnie koncertuje. W 2015 roku dwukrotnie odwiedził Polskę. Najpierw na poznańskim Spring Break Showcase Festival & Conference, następnie na gdyńskim Open'erze. Marcowy koncert na warszawskim Torwarze będzie ich pierwszym klubowym występem w naszym kraju.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży już w najbliższy piątek, 13 listopada. Dostępne będą na Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

POLECANE RADIA