30 czerwca Bonnie Tyler w Warszawie

sd
22.06.2011 12:53

MPM London

W warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi jeden z najbardziej charakterystycznych, zachrypniętych głosów na świecie - Bonnie Tyler. Słuchaj radia BONNIE TYLER w TUBIE.

Słuchaj radia BONNIE TYLER na tuba.FM

Od niemal 40 lat zachwyca publiczność na całym świecie. Utworami takimi jak It's a Heartache, Total Eclipse of the Heart, czy Holding Out for a Hero już dawno zawojowała nasze serca. W trakcie fenomenalnej kariery obsypywana była niezliczonymi nagrodami, a rzesze jej fanów bezustannie rosły dzięki zdolności do niemal „taśmowej produkcji” wielkich przebojów.

Bonnie Tyler to brytyjska piosenkarka, która ma charakterystyczną chropowatą barwę głosu. W roku 1982 po nagraniu albumu Faster Than The Speed Of Night stała się gwiazdą światowego formatu wprowadzając na czołowe miejsca list przebojów takie przeboje jak Total Eclipse Of The Heart. W tym okresie została także uznana za wybitną osobowość muzyki pop, zyskując nominację do nagród Grammy.

W 2004 jej przebój "Holding out for a Hero" pojawił się w kasowym przeboju Shrek 2 oraz w reklamie Era GSM. W 2005 roku wystąpiła podczas festiwalu w Sopocie.

POLECANE RADIA