Niepewne plany Sistars

ED
21.06.2011 11:09

fot. materiały prasowe

Grupa Sistars była jedną z gwiazd minionego Orange Warsaw Festival. Muzycy nie wykluczają powrotu także do studia.

Obecnie członkowie kwartetu zaangażowani są w rozmaite inne projekty, które na razie blokują ewentualne dalsze działania Sistars.

- Musielibyśmy wejść do studia, znaleźć na to czas, żeby sprawdzić czy możemy tworzyć razem, bo grać już możemy na pewno - wyjaśniał Bartek Królik znany także jako członek Planu B podczas konferencji prasowej. - Mamy natomiast zobowiązania wobec innych artystów, z którymi współpracujemy. Przed nami płyta Agnieszki Chylińskiej albo Łąki Łan, dziewczyny też pracują nad solowymi projektami, my pracujemy w końcu, żeby zadebiutować jako my. Płyta jest jednak ogromnym przedsięwzięciem, bo przy muzyce wokalno-instrumentalnej trzeba wyjąć rok z życia.

Artyści dodali, że choć nastroje są znakomite, na chwilę obecną nie mogą zagwarantować, że album się ukaże. Natalia Przybysz zapewnia o dobrych kontaktach między członkami formacji.

Grupa ma na koncie przeboje "Zeszyt rymów", "Spadaj", "Synu" czy "My Music" i "Inspirations". Działalność zakończyła w 2006 roku, po wydaniu longplaya "A.E.I.O.U." z września 2005 roku.

Słuchaj radia SISTARS na tuba.FM

POLECANE RADIA