Zobacz uliczną misję U2

KS
21.03.2011 12:56
U2

U2 (megafon.pl)

W internecie pojawiło się nagranie z filmu "Killing Bono" przedstawiające U2 podczas wykonywania utworu "Street Missions".

Numer pochodzi z 1977 roku, kiedy Bono, The Edge, Larry Mullen, Adam Clayton i brat gitarzysty Dik Evans, nazywali się jeszcze Hype. Z nagraniem pochodzącym z "Killing Bono" można się zapoznać pod tym adresem.

Film stanowi adaptację autobiograficznej powieści "Killing Bono: I Was Bono's Dopplegänger" Neila McCormicka. Książka przedstawia historię braci, Neila i Ivana, którzy w drugiej połowie lat 70. postanawiają założyć w Dublinie zespół rockowy. Niestety podobny pomysł mają koledzy z ich klasy. Konkurencyjna grupa przyjmuje nazwę U2 i odnosi międzynarodowy sukces.

Utwór "Street Missions" wejdzie w skład ścieżki dźwiękowej filmu i będzie to pierwszy raz, gdy piosenka zostanie wydana. U2 nie uwzględniło utworu na żadnej ze swoich płyt. Soundtrack doczeka się premiery 28 marca. Na krążku znajdą się utwory w wykonaniu aktorów grających braci - Bena Barnesa i Roberta Sheehana.

Komedia trafi do kin w Wielkiej Brytanii 1 kwietnia.

 

megafon.pl


Słuchaj radia U2 w tuba.fm

POLECANE RADIA