Bryan Adams wystąpi w Rybniku

25.01.2011 15:46

fot: oficjalny profil facebook

Bryan Adams wraca do Polski. Kanadyjski artysta wystąpi 13 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

 

Wokalista po raz ostatni wystąpił w Polsce 11 lat temu. - Od koncertu w Sopocie minęło naprawdę sporo czasu - wyjawił jeden z współorganizatorów, Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. - Bryan ucieszył się, że znowu będzie mógł zaśpiewać przed swoimi polskimi fanami.

Do tej pory muzyk sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie. Wśród jego hitów znajdują się "Cuts Like a Knife", "Run to You", "Heaven", "Summer of '69", "(Everything I Do) I Do It for You", "Please Forgive Me" czy "All for Love" nagrany z Rodem Stewartem i Stingiem.

Ostatnia studyjna pozycja w dyskografii Adamsa to "11" z marca 2008 roku. 26 listopada 2010 roku ukazało się jego akustyczne wydawnictwo "Bare Bones".

Występ gwiazdora będzie największym muzycznym wydarzeniem w historii Rybnika. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00. Organizatorzy spodziewają się, że na żywo wokalistę obejrzy ponad dwadzieścia tysięcy fanów.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 26 stycznia, o godzinie 12.00. Bilety będzie można kupować za pośrednictwem strony internetowej Ticketpro.pl oraz w sieciach salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

megafon.pl

Słuchaj radia Bryan Adams na tuba.FM

POLECANE RADIA