Kto ma szansę na Yacha?

25.08.2010 15:20
Statuetka Yach

Statuetka Yach (Statuetka Yach)

Już 12. września przekonamy się, kto stworzył najlepsze teledyski minionego roku. Nominowani to twórcy najlepszych klipów, więc konkurencja będzie silna. Zobaczcie, kto ma szansę na statuetkę!

 

ANIMACJA

 

1. Realizator: Łukasz Rusinek / Animacja: Łukasz Rusinek

LAO CHE: "Życie jest jak Tramwaj"

2. Realizator: Andrzej Skwarek / Animacja : Denis Volchenko, Yaroslav Singaevskiy, Pavel Prihodko, Anatoliy Lavrenishin

WU- HAE: "Ludzie z nowe Huty"

3. Realizator: Urszula Morga, Bartosz Mikołajczyk / Animacja: Bartosz Mikołajczyk

HABAKUK: "Niesforni Jesteście"

4. Realizator: Balbina Bruszewska / Animacja :Balbina Bruszewska

KAMIEŃ, KAMIEŃ, KAMIEŃ: "Ścigany"

5. Realizator: Mateusz Pleskacz, Jacek Nastał / Animacja: Monika Kuczyniecka, Mateusz Pleskacz, Jacek Nastał

FOX: "Belly of the Beast"

6. Realizator: Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski / Animacja: Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski

TOMASZ STAŃKO QUINTET: "Grand Central"

 

 

INNOWACJA

 

1. Realizator: Kuba Łubniewski / Innowacja: Kuba Łubniewski

PLASTIC: "Lazy Days"

2. Realizator: Katarzyna Gondek / Innowacja: Katarzyna Gondek

DAGADANA: "Akademia"

3. Realizator: Radek Wysocki, Piotr "PITOLD" Maciejewski / Innowacja: Radek Wysocki, Piotr "PITOLD" Maciejewski

STRACHY NA LACHY: "Żyje w Kraju"

4. Realizator: Jacek Burban / Innowacja: Jacek Burban

TEDE: "Dokąd idziesz Polsko"

5. Realizator: Julia Bui- Ngoc / Innowacja: : Julia Bui- Ngoc

ŁĄKI ŁAN: "Propaganda"

6. Realizator: M. Nygaard Hemmingsen / Innowacja: M. Nygaard Hemmingsen

CZESŁAW ŚPIEWA: "Krucha Blondynka"

 

 

DEBIUT

 

1. Realizator: Tomasz Kozik, Katarzyna Gierszewska, Tomasz Bulenda / Debiut: Tomasz Kozik, Katarzyna Gierszewska, Tomasz Bulenda

TRZYDWA%UHT: "Lista zakup na miesiąc Maj"

2. Realizator: Aleksandra Korbolewska / Debiut: Aleksandra Korbolewska

Miasto: "Każdy chce się Bawić"

3. Realizator: Urszula Morga, Bartosz Mikołajczyk /  Debiut: Urszula Morga, Bartosz Mikołajczyk

HABAKUK: "Niesforni Jesteście"

4. Realizator: Marcin Karolewski / Debiut: Marcin Karolewski

OSZIBARACK: "Liquid song"

5. Realizator: Kumka Olik /  Debiut: Kumka Olik

KUMKA OLIK: "Podobno nie ma już Francji"

6. Realizator: Mateo Zaręba a.k.a. Dante / Debiut: Mateo Zaręba a.k.a. Dante

ZOOid: "Music"

 

 

Kreacja Aktorska

 

1. Realizator: Roman Przylipiak /  Kreacja akt: Magdalena Cielecka

BLACK RIVER: "Lucky in Hell"

2. Realizator: Sabin Kluszczyński / Kreacja akt: Maciej Maleńczuk

HASIOK & MACIEJ MALEŃCZUK: "Synu"

3. Realizator: Igor Czerniawski, Tomasz Siatkowski / Kreacja akt: Ramona Rey

RAMONA REY: "Lubię cię"

4. Realizator: Matthew Schroeder /  Kreacja akt: BAJZEL

BAJZEL:" Nie Znikaj"

5. Realizator: Maria Strzelecka, Xawery Żuławski / Kreacja akt: MUNIEK

Tytuł utworu: "Święty"

6. Realizator: Cezary Nowak /  Kreacja akt: Cezary "Cezik" Nowak

Cezik: "Te Ostatnie Niedziele"

 

 

Grand Prix

 

1. Realizator: Sabin Kluszczyński

HASIOK & MACIEJ MALEŃCZUK: "Synu"

2. Realizator: Katarzyna Kijek, Przemysław Adamski

TOMASZ STAŃKO QUINTET: "Grand Central"

3. Realizator: Matthew Schroeder

BAJZEL: "Nie Znikaj"

4. Realizator: Łukasz Rusinek

LAO CHE: "Życie jest jak Tramwaj"

5. Realizator: Bartosz Ignaciuk

KORA: "Zabawa w Chowanego"

6. Realizator: Florian Malak

DOM PROJECT: "Melbourne"

 

 

Szczegółowy program opublikujemy wkrótce!

 

POLECANE RADIA